TR türkiye
sohbet siteleri

Boyun Ense Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Boyun Ense Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bu haftaki konumda sizlere konu yazan arkadaşlarımızdan derkemiş olduğumuz lazer epilasyon boyun ense yaptıran kişilerin yorumlarını sizlerle paylaşacağız.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Ece Hanımın Yorumu: Merhaba arkadaşlar ben  Ağrıdan yazıyorum. Burada anlatılan bilgiler neticesinde benimde aşırı derecede boyun tarafımda olan kilolara çözüm bulmak amacıyla farklı yollara ve çözümlere başvurdum. Enson lazer epilasyonun kesin ve kalıcı çözüm sunduğunu ve sonsuza kadar yok ettiğini duyduktan sonra bende bir firmaya gidip, boyun etrafında olan istenmeyen tüylerime lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Seans başı 50 TL bir ücret karşılığında almış olduğum  hizmetten oldukça memnun kaldım.

Kudret Hanımın Yorumu: Öyle çok bakımlı biri değilimdir ama saçlarımı toplamayı seven briyimdir. Bu sebeple saçlarımı topladığım ortaya çıkan kıllar beni rahatsız etmekte ve güvenimi zedelemektedir. Bende bunun için çözümler ararken internnette lazerepilasyonu.net sitesine denk gelerek durumum hakkında yazılan yorumları ve mesajları okudum. Daha sonra edinmiş olduğum bilgiler neticesinde güzellik merkezine giderek durumum hakkında fikir alışverişi yaptım. Bana toplamda 6 seansta komple çözüleceğini bilgisini verdiler.

Bahar Hanımın Yorumu: Fazlasıyla boyun ense çevremde kıllar mevcut ve bu kıllar dekolte giymeme engel olmaktaydı. Bu durum hem bir kaç ay sonra gideceğim kardeşimin düğününde bana sorun çıkarmaktaydı. Hemde eşim tarafından sorunlar çıkarmaktaydı. Bende dergilerden edindiğim bilgiler neticesinde lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim ve ilk seansı hemen dün yaptım şuan çok güzel durmakta ve çok güzel deneyimler hissettiğimi bildirmek isterim.

boyun ve Ense Lazer Epilasyon yaptıranlar

boyun ve Ense Lazer Epilasyon yaptıranlar

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Cengiz Beyin Yorumu: Merhaba arkadaşlar bende sizlere gibi lazer epilasyon hakkında fikir sahibi olmak amacıyla sık sık internnette araştırmalar yapar ve deneyim sahibi lmak için çabalardım. Daha sonra bu durum daha fazla dayanamayarak bir arkadaşımın desteğiyle, gittiğimiz kuaförün üst katı olan bir lazer epilasyon firmasına gittik. Adamlar gerçekten ciddi manada bilgili ve deneyim sahibiydiler. Bana yardımcı olmakla kalmayıp gerekli bilgilendirmeleride yaptıklarından dolayı şuan kendilerine  teşekkür ederim.

Halil İbrahim Beyin Yorumu: Boyun lazer epilasyon bir çok arkadaşımızın gerçekten deneyim sahibi olması gerektiği bir konudur bana göre. Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğim değerli bir arkadaşımın kardeşi olan Anti Lazer Epilasyon firmasına gittim bana seans başı 60 TL ve 8-10 seans gibi bir sürede bitireceklerini ilettiler. Şuan gerçekten gittiğime değdi diyebilecek pürüzsüzlükte teşekkür ederim.

Arda Beyin Yorumu: Hep şu tişört giydiğimde başıma gelen en büyük sorun olarak karşıma ense kıllarım çıkmaktadır. Ense kıllarım aşırı derecede sık sık uzamakta ve tıraş olduktan 2 gün sonra tekrar çıkmakta ve tişört giydiğimde böyle bir sorun çıkmasının önüne geçmek için bu sayfada bulunan  alarak gittiğim bir firmamda lazer epilasyon yaptırmaya başladım. Toplamda seans başı 40 TL ve 6 seansta biteceğini söylediler. Ama nedense 9 şanstır gidiyorum daha tik yok.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini