TR türkiye
sohbet siteleri

Çene Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Çene Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere çene lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızı paylaşmış olduğu yorumlar ve deneyimleri sizler için bir araya getirdik.

 Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Çiğdem Hanımın Yorumu: Çenemde aşırı derecede kıllanma mevcut ve bu tüyler artık gına getirecek türdeydi. Bu durum eşim ile aramda soğukluk girmesine her defasında bana erkek muamelesi yapmasıda cabasıydı. Bu durumu eski erkek arkadaşıma anlattım o ise lazer epilasyon konusunda deneyimli olduğunu bana yapabileceğini söyledi. Şimdi 6. şanstır gidiyorum gözle görülür bir temizlenme olduğunu hisseder gibiyim.

Melike Hanımın Yorumu:  Geçenlerde bir konferansa katılmıştım. Konferansta geçen ilk konu lazer epilasyon üzerine olmuş ve de benimde ilgimi çekmişti. Çocukluktan beridir çene etrafında çıkan tüyler le başım hep dertte ve bu sorun karşısında ne yapabileceğimi artık kestiememekteydim. Bende durum hakkında daha detaylı bir bilgi almak maksadıyla konferansta belirtilen adrese gittim. Seans başı 95 TL’ye ve 4 seans gibi Bir sürede tüm tüylerimden kurtulacağım duyduğumda gerçekten çok sevinmiştim. Şuan seanslar bitmek üzere ve ben temizlenmesi eşiğini yaşıyorum diyebilirim.

Aybüke Hanımın Yorumu: Çene lazer epilasyonun olduğunu ilk defa lazerepilasyonu.net sitesinde duymuştum. Bende Çenemde çıkan 3-5 adet kıl için yapabileceğimi düşünerek gittim. Fayda sağlama konusunda bana lazer epilasyon yapmayıp, iğneli epilasyon yapmayı teklif ettiler. Çünkü 3-5 adet kıl için daha sağlıklı sonuçlar alabileceğim bir yöntem olduğunu işletmelerinde kaynaklı olarak bende deneme fırsatı buldum. Mükemmel bir sonuç aldım. Ama iğneli epilasyonu bana göğüs arası bölgemde uygulayamayacaklarını ilettiler.

Cemile Hanımın Yorumu: Geçenlerde bir arkadaşımın isteği üzerine bende Çenemde bulunan kıllar için lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Aslında Çenemde çok aşırı bir tüy olmasada arkadaşım iletmesi üzerine deneyelim dedik. Pek bir faydasını gördüm söylnemez.

Şükran Hanımın Yorumu: Çene bölgemde bulunan kıllar için başvurduğu firmada her seans için bana 120 TL istemeleri çok fazla geldi sanki dolandırılıyoruz gibi.Bence iyi araştırın öyle yapın.

Çene Lazer Epilasyon yaptıran

Çene Lazer Epilasyon yaptıran

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Erkekler Tarafından bu konu ile alakalı olarak pekte yorum bulunmuyor. Pekte ihtiyaç olmasa gerek.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini