İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Tüm Vücut Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

3 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 8.370 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere tüm vücut lazer epilasyon yaptıran arkadaşların yorumlarını paylaşacağım. Tüm vücu lazer epilasyon yapan arkadaşların yorumları hepsiyle birlikte sizlerle.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Semra Hanımın Yorumu: Merhaba arkadaşlar ben Diyarbakırdan yazıyorum.  Geçen yıl başlamış olduğum lazer epilasyona bu yıl itibari ile bitirdim. Vücudumun hemen hemen her bölgesinde istenmeyen kıllar ile başım dertte ve bni zor duruma sokmaktaydı. Bende gittiğim firmada bu durum ile alakalı olarak 12 seansta ve seans başı 350 TL olarak anlaşmamız sonucunda başladım. Vücudumun tüm bölgelerinde yaptırdığım lazer epilasyondan bir kaç bölge hariç çok temiz oldu. Yapacak arkadaşlara öneririm.

Cemre Hanımın Yorumu: Bu konu hakkında pek yorum yapmayacaktım ama yinede diğer arkadaşlarımızda deneyimlerinden faydalanabilsinler diye yazma ihtiyacı duyuyorum. Lazer epilasyonu tüm vücut ile anlaşmış olduğum firma beni dolandırmaya çalıştı. Bende durumu hakem heyetine bildirdim. Uzun bir aradan sonra paramı aldım. Daha sonra bir firma ile anlaştım ve peşin para vermek yerine seans başı olarak ödemem gerçekleştirdim. Beğenmezsem tek kaybedeceğim bir seans ücreti olacaktı. Ama firmanın deneyimli ve kaliteli elemanları tüm vücudumun kılları üzerinde etkili olarak şuan pürüzsüz bir cildi yaşamaktayım. Seans başı 250 TL ve 10 seans gittim.

Buket Hanımın Yorumu:  Adana ili Seyhan ilçesinden sizlere mesaja atıyorum. Buradan edindiğim bilgiler sayesinde bulunduğum ilçede gitmiş olduğum diodlazer cihazı ile tüm vücut anlaşmış olduğum lazer epilasyona başladım. Tüm vücut yaparkenki amacım, en çok göbek çevremde kıl çıkması ve tüm bölgelerimde hafif hafif bir kıllanma yaşama durumumdu. 2 yıl önce başlamış olduğum lazer epilasyondan şuan çok memnunum. Bütün kıllarım bitti ve pürüzsüz bikini ile havuza girebilmekteyim.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon yaptıranlar

Tüm Vücut Lazer Epilasyon yaptıranlar

Erkekler Tarafında Yapılan Yorumlar

Kerem Beyin Yorumu: Vücudumun da bölge bölge bazı yerlerde kıl çıkmaktaydı. Sanki bir avuç içi kadar. Bende durumu ancak bu şekilde egale edebileceğimi düşündüm. Şuan kurtuldum diyebilirim. Ama maddi durum olarak beni çok yıprattı. Seans başı 500 TL vermek benim gibi asgari ücret ile çalışan biri olduğumdan.

Samet Beyin Yorumu: Eşimin bu  konu şle alakalı olarak rahatsız olması beni oldukça zor duruma düşürmekteydi. Bende artık dah fazla zorlamayın bir lazer epilasyon firması ile anlaşarak tüm vücut seans başı 600 TL ile lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Daha sonra 4-5 seans sonunda ağrıya dayanamayarak bitirdim.

Zülfikar Beyin Yorumu: Lazer epilasyonu bir kaç arkadaşım ve kız arkadaşımın isteği üzerine başladım. Tüm vücut lazer epilasyon direk yaptırayım dedim. Yüz ve Özel Bölge hariç başladığım lazere toplamda 8 seans ve seans başı 350 TL bir ücrete anlaştım. Daha sonra bir iki seans daha ekleyerek komple kurtuldum. Teşekkür ederim.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Tüm Vücut Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. aslı dedi ki:

    BALIKESİR DE SEDEF GÜZELLİK MERKEZİN DE BUZ LAZER YAPTIRDIM. ÇOK MEMNUN KALDIM. SEDEF HANIM ÇOK İLGİLİ VE MESLEĞİNDE DONANIMLI BİR BAYAN,HERKESE TAVSİYE EDİYORUM

Sayfa başına git