TR türkiye
sohbet siteleri

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere tüm vücut lazer epilasyon yaptıran arkadaşların yorumlarını paylaşacağım. Tüm vücu lazer epilasyon yapan arkadaşların yorumları hepsiyle birlikte sizlerle.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Semra Hanımın Yorumu: Merhaba arkadaşlar ben Diyarbakırdan yazıyorum.  Geçen yıl başlamış olduğum lazer epilasyona bu yıl itibari ile bitirdim. Vücudumun hemen hemen her bölgesinde istenmeyen kıllar ile başım dertte ve bni zor duruma sokmaktaydı. Bende gittiğim firmada bu durum ile alakalı olarak 12 seansta ve seans başı 350 TL olarak anlaşmamız sonucunda başladım. Vücudumun tüm bölgelerinde yaptırdığım lazer epilasyondan bir kaç bölge hariç çok temiz oldu. Yapacak arkadaşlara öneririm.

Cemre Hanımın Yorumu: Bu konu hakkında pek yorum yapmayacaktım ama yinede diğer arkadaşlarımızda deneyimlerinden faydalanabilsinler diye yazma ihtiyacı duyuyorum. Lazer epilasyonu tüm vücut ile anlaşmış olduğum firma beni dolandırmaya çalıştı. Bende durumu hakem heyetine bildirdim. Uzun bir aradan sonra paramı aldım. Daha sonra bir firma ile anlaştım ve peşin para vermek yerine seans başı olarak ödemem gerçekleştirdim. Beğenmezsem tek kaybedeceğim bir seans ücreti olacaktı. Ama firmanın deneyimli ve kaliteli elemanları tüm vücudumun kılları üzerinde etkili olarak şuan pürüzsüz bir cildi yaşamaktayım. Seans başı 250 TL ve 10 seans gittim.

Buket Hanımın Yorumu:  Adana ili Seyhan ilçesinden sizlere mesaja atıyorum. Buradan edindiğim bilgiler sayesinde bulunduğum ilçede gitmiş olduğum diodlazer cihazı ile tüm vücut anlaşmış olduğum lazer epilasyona başladım. Tüm vücut yaparkenki amacım, en çok göbek çevremde kıl çıkması ve tüm bölgelerimde hafif hafif bir kıllanma yaşama durumumdu. 2 yıl önce başlamış olduğum lazer epilasyondan şuan çok memnunum. Bütün kıllarım bitti ve pürüzsüz bikini ile havuza girebilmekteyim.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon yaptıranlar

Tüm Vücut Lazer Epilasyon yaptıranlar

Erkekler Tarafında Yapılan Yorumlar

Kerem Beyin Yorumu: Vücudumun da bölge bölge bazı yerlerde kıl çıkmaktaydı. Sanki bir avuç içi kadar. Bende durumu ancak bu şekilde egale edebileceğimi düşündüm. Şuan kurtuldum diyebilirim. Ama maddi durum olarak beni çok yıprattı. Seans başı 500 TL vermek benim gibi asgari ücret ile çalışan biri olduğumdan.

Samet Beyin Yorumu: Eşimin bu  konu şle alakalı olarak rahatsız olması beni oldukça zor duruma düşürmekteydi. Bende artık dah fazla zorlamayın bir lazer epilasyon firması ile anlaşarak tüm vücut seans başı 600 TL ile lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Daha sonra 4-5 seans sonunda ağrıya dayanamayarak bitirdim.

Zülfikar Beyin Yorumu: Lazer epilasyonu bir kaç arkadaşım ve kız arkadaşımın isteği üzerine başladım. Tüm vücut lazer epilasyon direk yaptırayım dedim. Yüz ve Özel Bölge hariç başladığım lazere toplamda 8 seans ve seans başı 350 TL bir ücrete anlaştım. Daha sonra bir iki seans daha ekleyerek komple kurtuldum. Teşekkür ederim.

9 Yorumlar
Anonin

Komple yüz kaç seans

Fikret

Merhabalar, erkek bel üstü (sırt-omuz-göğüs-kol) lazer epilasyon düşünüyorum daha önce bir yerde yaptırdım önce döküldü sonra tekrar çıktı. Bir kaç yerle görüştüm kullandıkları cihazları öğrendim. Hangisi benim için daha uygun olur diye sizden öğrenmek istedim. Kumralım açık tenli sayılırım tüyler koyu. Alexandrite(1400Nm marka model belirtmedi), Vortex Champion, Diyot Lazer(marka model belirtmedi), Soprano Platinum, Hybrid Champion sonuncusu ise Alexandrite-N Yag ikisinin de mevcut olduğunu belirtti marka model söylemedi.

    Editör

    Soprano Platinum diyen yeri gönül tercih edebilirsiniz. Soprano Platinum söyleyen firmanın tam ismini verirseniz elinde o cihazın olup olmadığı hakkında bilgide verebilirim size.

Fatma Rahimi

Ben yeni yapmakk istiyorum laze epilasyon yani bana uygun mu değilmi bilmiyorum yaşım 16 cevap bekliyorum 🤗🤗

    Editör

    Fahma hanım normalde çoğu firmalar 10 yaşından sonrada olsa epilasyon yapmaya başlar ama. Edindiğim bilgiler ve tecrübeler sonucunda ergenlik döneminin bitip epilasyon yaptırmanız yararınıza olacaktır.

aslı

BALIKESİR DE SEDEF GÜZELLİK MERKEZİN DE BUZ LAZER YAPTIRDIM. ÇOK MEMNUN KALDIM. SEDEF HANIM ÇOK İLGİLİ VE MESLEĞİNDE DONANIMLI BİR BAYAN,HERKESE TAVSİYE EDİYORUM

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini