İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Göbek Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Göbek Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere göbek lazer epilasyon yaptıracak arkadaşlar için önerileripaylaşalım dedik. Göbek lazer epilasyon bir çok arkadaşınızın sıklıkla tercih ettiği bir lazer epilasyon bölgesidir. Göbek lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımız hem bayan hem erkeklerin işinize yarayacak yorumları bu konuda sizleri bekliyor olacak

Bayanlar tarafından yapılan yorumlar

Cansu Hanımın Yorumu: Her ne kadar lazer epilasyondan korksamda birçok arkadaşımızın banabu konuda öneride bulunması aynı zamanda bana yardım etmesi oldukça hoşuma gitti. Bende bu yorumları dikkatealara göbek çevremde bulunan istenmeyen tüylerim için bir lazer epilasyon firması ile anlaşarak tüm tüylerimden kurtulmayı istedim. Toplamda 6 seans ve seans başı 80 TL gibi bir ücret mukabilinde tüm tüylerimden kurtuldum. Şuan 2. yıla girmek üzereyim tüy adına hiçbirşey bulunmamakta bende.

Perihan Hanımın Yorumu: Bende buradaki yorumları ele alarak çevremde bulunan bir lazer epilasyon ve güzellik merkezine giderek göbek çevremde çıkan oldukça beni zor duruma sokan kıllarımdan kurtulmak için gerekli ön çalışmaları yapmaya başladım. İlk başta param yetmesede firma bana yardımcı olarak daha sonra ödemem konusunda beni ikna ederek bende firmayı mağdur etmeyerek lazer epilasyon yaptırdım. Şuan göbek çevremde çok az denilecek kadar kıllar ez çıkmakta bu da o kadar beni rahatsız etmemektedir.

Özge Hanımı Yorumu:  Eşimin sık sık bu konuda beni üzmesi ve kıllarım ile dalga geçmesine daha fazla dayanamayarak bende bir lazer  epilasyon dükkanına giderek kıllarım için lazer yaptıracağım söyledim firma bana yardımcı olarak bu konuda gerekli tüm hassasiyeti düşünerek yardımcı oldu. Şuan 3. seansa gitmeme rağmen gerçekten gözle görülürbir biçimde kıllarımdan kurtulduğum hissetmekteyim. Benim gibi olan tüm bayanları denemelerini istiyorum.

sketch 1543315928927

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Hakan Beyim Yorumu: Sporcu bir vücuda sahip biriyimdir.Bu sebeple sadece ama sadece göbek çevremde kıllar çıkması beni oldukça rahatsız edecek duruma sokuyordu. Hem kızlar tarafından oldukça bir ilgiye maruz kalmama korkusuyla genellikle jilet ile temizliyordum. Bu konuda gittiğim kuaför salonundaki arkadaşımın da önerisi üzerine hemen üst katlarında bulunan bir güzellik merkezi bulunmakta ve oraya giderek durumu izah ettim. Kontrol sonrasında ve bedava deneme seansı uygulayarak beğenirsem geleceğimi söylediler. Ben durumdan çok ama çok memnun kaldım. Bu sebeple şuuan her  20 günde bir giderek istenmeyen tüylerim elveda diyorum.

Cemil Beyin Yorumu: Lazer epilasyon eşimin anlatmasıyla hem duydum hem öğrendim diyebilirim. Daha önce bu konu hakkında hiç ama hiç bilgim bulunmamakta ve bilmemekteydim. Bende uzun bir süredirmuzdarip olduğum göbek çevresindeki kıllarımdan kurtulmak için gittim firmaya, lanet olası firma göbeğimi yakarak hem daha fazla leke olmasına hemde kılların daha kalın ve sert çıkmasına sebep oldular.

Tuncel Beyin Yorumu: Lazer epilasyon ile çok genç yaşta tanıştım. Göbek çevremde çıkan kıllar bana sorun yaşatmaykta ve zorlanmalarıma sebep olmaktadır. Hem genç yaşta bir milli yüzücü olmam hemde buşekilde bir sıkıntı yaşamam genç yaşta göbek çevresine lazer epilasyon yaptırmama sebep oldu. Şuan çok güzel bir görüntüye sahibim olmak isteyenler deneyebilir hiç düşünmeden.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.