TR türkiye
sohbet siteleri

Kulak Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Kulak Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kulak kılları için lazer epilasyon yapacak arkadaşlarımız için kulaklarına lazer epilasyon yapacak arkadaşlarımızın deneyimlerini yorumlarını bayanlar sizlerle paylaşalım dedik.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Özge Hanımın Yorumu: Kulak kılları herkes içibn önemli derecede önemli Bir konu olmaktadır. Bende kulak kıllarımın benim için oldukça sıkıntılı bir durum oluşturmaktaydı. Bende bu durum ile ilgili olarak herşeyi ince eleyip sık düşünerek bu konuyu ele aldım ve lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Lazer epilasyon çok sıkıntılı bir dönem olsada sonrasında tm kıllarımdan kurtulmama sebep oldu bu sayede şuan ço güze ve pürüzsüz bir kulağa sahibim.

Ebru Hanımın Yorumu: Kulak çevremde çıkan kıllar beni oldukça zor duruma düşürmekte ve sorunlar yaşamama sebep olmaktaydı. Bende eşimin bir arkadaşının lazer epilasyon firması olduğundan gidip lazer epilasyon yaptırdım kulak çevreme. Şuan kıllarımdan oldukça bir azalma mevcut diyebilirim. Hala 4 seansım kalmakta ve bu seanslar bittiğinde komple killardan kurtulduğum söyleyebilirim.

Yasemin Hanımın Yorumu: Kulak kıllarımın çok ama çok aşırı derecede kalın ve siyah renkli olması beni üzmekte ve çirkin bir görüntü oluşturmaktaydı. Bende bu durumu daha fazla dayanamayarak jilet ile kurtulmak istedim. Çok ama çok fazla derecede daha da çıkmaya başladı. Daha sonra bu sitede okuduğum bir yoruma stinaden bende lazer epilasyon yaptırma kararı aldı. Toplamda 8 seas ve Seans başı 35 TL gibi bir ücrete yaptırdım. Keşke daha önce yapsaydım…

 

kulak Lazer Epilasyon yaptıranlar

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Hasan Beyin Yorumu: Geçenlerde aynada denk geldiğim ve yaşımın da ömrümün yarısına geldiği bu zamanlarda kulak çeperimde siyah kılların olması beni daha da hüzünlendirdi. Bende bu durumdan kaynaklı olarak bir lazer epilasyon firmasına gidip bu durum hakkında yapılabilecekler hakkında yardım aldım. Şuan azda olsa biraz genleşme hissi yaşıyorum kıllarımdan kurtuldum teşekkür ederim.

Erkan Beyin Yorumu:  Benim için kıllar bir nefret aracı olmakta. Çok ama çok sıkıcı bir durum olmakta ve bu durumdan dolayı lazer epilasyon yaptırmaya karar vermeme yardımcı olan öğretmenime birlikte, lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Seans başı 60 TL gibi bir ücrete toplamda 6 seans gibi Br sürede tertemiz oldum.

Cihangir Beyin Yorumu: Kulak kılları her erkeğin en büyük sıkıntıları arasında yer almıştır. Benimde en çok sıkıntı çektiğim bu konularda lazer epilasyon en çok yardımcı olan konu oldu bana. vücut kılları en çok sıkıntı çektiğim konular başında yeraldığından ve bütün vücut kıllarımla baş etmeme rağmen kulak kıllarımdan lazer epilasyon ile de kurtulamadım.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini