TR türkiye
sohbet siteleri

Kaş Ortası Üstü Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Kaş Ortası Üstü Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Bit önceki konuarımızda olduğu gibi bu konumuzda da siz değerli arkadaşlarımıza bizlerden hariç lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın yorumlarını paylaşalım dedik. Bu sayede bir çok arkadaşımızın bizim ile yaptıranlar arasında bağı ele alarak değerlendirmelerini daha özgün yapabilirler.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Zeynep Hanımın Yorumu: Bilindiği üzere bayanların en büyük sıkıntıları arasında kaş üstü ve kaş ortası kılları olmaktadır. Her hafta ağda veya bayan kuaför salonlarına giderek tüylerimden kurtulmak ve temizlenmek zorundalar. Bende artık daha fazla dayanamayarak en yakınımda bulunan tabi bu en yakınım olan il merkezinde bulunan lazer epilasyon firmasına giderek sıkı bir pazarlık ile Kaş ortası ve kaş üstü kıllarımdan sonsuza kadar kurtulmak için lazer epilasyon yaptırdım. Şuan çok güzel ve tek tük kıl hariici kaş ortasında ve kaş üstünde tüy bulunmamakta.

Şeyma Hanımın Yorumu: Artık bir dur deme vakti geldiğini anlamıştm. Yeter artık diyordum. Her ne zaman dışarı çıkmak istesem en başta kaşımı ortasında bulunan kılları temizleyip öyle çıkıyordum. Bunun çözümünün radyoda duyduğum lazer epilasyon ile mümkün olduğunu anladım ve vakit kaybetmeden bir lazer epilasyon firmasına giderek bunun için lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Seans başı 35 TL gibi bir ücrete başladığım bu lazer epilasyon olayında şan çok ama çok memnunum.

Berrak Hanımın Yorumu: Geçen hafta gitmiş olduğum bir ilçede reklamlardan denk eldiğim kaş üstü lazer epilasyonun seans başı 40 TL olması üzerine bende kendi il merkezinde bulunan bir lazer epilasyon firmasına gitmeye karar verdim.Gitmeden önce ilk olarak aklımda olan en önemli etken fiyatın çok yüksek olabileceği idi ama reklamda duyduğum fiyatın öylede korkulacak bir fiyat olmadığından dolayı bende gidip başladım ilk seansa. Şuan gerçekten ilk seanstan farkına vardığım bu durum karşısında hayretler içerisindeyim. Neredeyse ilk seansta bitti tüylerim.

kaş ortası ve Kaş Üstü Lazer Epilasyon yaptıranlar

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Hamit Beyin Yorum: Merhaba ben Diyarbaırdan yazmaktayım. Kaşımı üstünde ve kaşımın ortasında çıkan kıllar sebebi ile çok rahatsız olmaktaydım. Birkaç çeşit tüy dökücü krem kullandım ama her defasında tam anlamıyla sonuç alamadım. Bende lazerepilasyonu.net üzerinde gördüğüm yorumlar neticesi ile bir firmaya gidip lazer epilasyon olacağımı ve durumu ilettim arkadaşlar güzel bir şekilde benimle ilgilendiler ve yardımcı oldular. Komple 9 seansta kurtulacağımı ve başarılı sonuçlar alacağımı söyledirler. Şuan bitmek üzere e ben gerçekten çok memnun kaldım.

Mustafa Beyin Yorumu: Bir çok arkadaşım benimle dala geçmekte ve gülmekteydiler.  Tek kaşlı olmam benimde çok canımı sıkmaktaydı. Bu durumu babama iletme sonucu beraber bir lazer firmasına gidip durum değerlendirmesi yaptık. Firma sahibi de yardımcı olmak şartıyla her seansa bir seans hediye ederek hm maddi yönden çok yorulmamamı hemde manevi yönden yıpranmamı engellemek amacıyla elini taşın altına koydu. Ama ne yazıkkı hala diğer aile bireylerim gibi tek kaşlıyım.

İbrahim Beyin Yorumu: Bu doğu milletinde olan genel bir sorun galiba kaş kalınlığı anlamadım gitti. Ne yaptıysam kurtulamadım her hafta cımbız ile verdiğim büyük çabalar artık beni daha fazla üzmekten ve zorlamaktaydı. Annemin bu durum üzerine bana Karaköprü ilçesinde bulunan ve bir çok kız arkadaşının gittiği bir lazer epilasyon firmasını önerdi. Şuan 3 seansta olmama rağmen çok güzel sonuçlar aldım diyebilirim.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini