İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Sakal Üstü Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

28 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 1.274 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda diğer konumuzdan bağımsız olarak bu konuda biz sustuk arkadaşlarımızın bu konu hakkında yorumlarını sizlerlepaylaşalım dedik.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Pınar Hanımın Yorumu: Elmacık kemiği kenarında bir çok aşırı derecede kıllanmalarım mevcuttu bende bu konu ile ilgili lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Elmacık kemiğim etrafında aşırı derecede çıkan kılların ancak lazer epilasyon ile düzeleceğini düşünerek hemen lazer epilasyon yaptırdım. Şuan sonuçtan çok memnunum ve çok başarılı sonuçlar aldım.

Melisa Hanımın Yorumu: Lazer epilasyon konusunu İnternete araştırmalarım sonucu öğrendim. Bende işyerime karşı olan bir firmaya giderek gözaltı etrafında çıkan istenmeyen tüylerime ne gibi çözümler sunabilecekerini düşünerek yardımcı olmalarını istedim. Bana buzlazer denilen bir lazer epilasyon cihazının çok faydalı olacağını ve mükemmel sonuçlar çıkaracağını söylemeleri ve cihaz ile deneme atışı yaptılar şuan çok memnunum. Ortalama 4 seans ta kurtuldum diyebiliririm.

sakal Üstü Lazer Epilasyon yaptıranlar

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Mehmet Beyin Yorumu: Sakal üstü kılları bence tüm erkeklerin en büyük sıkıntıları arasında yer bulan bir sıkıntı olarak karşımıza çıkmaktadır. Benimde genel itibari ile sakal uzattığımdan kaynaklı olarak sakal üstünde kıllar çıkmaktaydı. Bende bu konu ile ilgili olarak bir arkadaşıma durumu ilettim o ise geçen yıl gittiği bir lazer epilasyon firmasını arayarak bana %30 gibi bir indirim uygulayarak seans başı 35 TL gibi bir ücrete toplamda ise 9 seansta tüm kıllarımdan kurtulmam sağladı. Hem arkadaşa hem firmaya teşekkür ederim.

Rafık Beyin Yorumu: Merhaba ben Gaziantepten Rafık Aslan. Benim en büyük sorunum sakal üstü ve bıyık üstü kıllarımın aşırı derecede çıkmasıydı. Neredeyse tıraş olurken jilet ile göz bebeğimin yanına kadar traş etmekteydim. Bende bu durumu Araştırma Hastanesinde bulunan cildiye doktorun ilettim o ise lazer epilasyon denilen bir yöntemin çıktığını ve pürüzsüz bir biçimde sonsuza kadar yok ettiğini söyledi. Şuan 8 esastır gidiyorum hemen hemen tüylerimden %50-60 oranında bir azalma olduğunu hissettim.

Kamil Beyin Yorumu: Şanlıurfa’da yaşayan biri olarak en büyük sıkıntım kıllar olmuştur. Bu sebeple bende bu kılları için İPL denilen bir alet aldım ve evde kendi kendime lazer yapmaya başladım. İlk etaplar pek bir işe yaramasada daha sonra kendi kendine belli ettiğini anlamaya başladım. Kullanmak isteyen arkadaşlara dışarıda o kadar para vereceğinize sizde kendinize bir cihaz alınız.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git