İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Yaptıranlar ve Yorumları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

4 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 33.061 kez okundu.

Son Güncelleme Haziran 5th, 2020 Saat 10:34 am yapılmıştır

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir derlenmiş olduğum lazer epilasyon yorumları ve yaptıranlar sayfasında bulunmaktasınız. Bu konumuzda sizleri bir önceki yazımızda sizlere bu konu hakkında kullanıcı yorumlarıyla baş başa bırakmak istiyorum.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Mehtap Akarsu Hanımın Yorumu: Uzun bir süredir lazer epilasyon ile bilgiler almak için araştırmakta ve deneyimleri mi artırıp bende lazer epilasyon yaptırmak istiyordum. Bu sebeple çevremde bulunan Aksen Lazer Epilasyon firmasına giderek lazer epilasyon yaptırmak  istediğimi ve sorularım hakkında bilgiler almak istediğimi ilettim. Firma yetkili arkadaşlar bana gerçekten en ince ayrıntısına kadar konu ile alakalı olarak yardımcı oldular Bu sebeple bende firmadan lazer epilasyon yaptırıp bu deneyimi yaşadım.

Firdevs Canisi Hanımın Yorumu: Lazer epilasyon ile 2013 yılında bir arkadaşımın önerisi üzerine tanıştım. Bende lazer epilasyon ile yapabileceklerim ve vücudumun bölge bölgeyerlerinde aşırı derecede çıkan kıllarım ile nasıl baş edeceğimi öğrenmiş olup alexandria lazer ile kaliteli bir lazer deneyimine sahip oldum.

Pınar Aksak Hanımın Yorumu: Lazer epilasyon ile sakallarım da çıkan kılarım almak için başlamıştım. Cımbız yardımı ile hep çekmekten canım yanıyor ve yapabileceğim birşey kalmıyordu. Bu sebeple bende bu durum hakkında biraz araştırma yaptım ve eşiminde yardımıyla lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Pürüzsüz ve güzel bir yanağa sahip olmak harika.

Hamide Memiş Hanımın Yorumu: Lazer epilasyon hayatımda karşılaştığım en güzel ve kaliteli işlemdir. Kıl köklerini öldürmekle kalmayıp aynı zamanda sonsuza kadar yok etmektedir.

Nurdan Kapıcı Hanımın Yorumu: Lazer epilasyondan korkumu Uzman Recep hocam sayesinde yendim verdiği uyuşturucu sprey le kıl köklerimde uyuşturma hissi vererek beni ağrı ve acıdan kurtarmakta. Teşekkür ederim tekrardan sizlere.

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Hikmet Yemenici Beyin Yorumu: El üstü kılarım için yaptırmış olduğum lazer epilasyon ile ellerim e parmaklarımın üstünde kıl namına pekte birşey kalmadı desem yalan olmaz. Fiyat konusunda da oldukça makul fiyatlar beni en çok cezbeden nokta olmuştur.

Alptürk Ramiz Beyin Yorumu: Ben İstanbul Aksaraydan yazmaktayım. Burada birçok arkadaşın lazer epilasyon konusunda korkmuş olduğunu ve çekincelerinin olduğunu düşünerek yazıyorum. Tüm Vücut bölgemde toplamda 20 seans yaptırdım ve hiçbir sıkıntı çekmedim.

Murat Çerçi Beyin Yorumu: Burun üstü kıllarım için lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Gittiğim firma fazla acı verme duygusunun önüne geçmek amacıyla bana anestol pomad verdi. Sürdüm ve şuana kadar çok ama çok güzel geçmekte şuan itibari ile güzel geçmekte bir çok arkadaşıma öneriyorum.

Adem Yavuz Beyin Yorumu: Kollarımda çıkan kıllar oldukça fazlalaşmakta ve çığırından çıkmaktaydı. Bu durum ile alakalı olarak ütüleme lazer epilasyon seansına başladık. Güzel sonuçlar ve güzel durumlar yaşadım herkese teşekkür ederim.

Bölge Bölge Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

lazer epilasyon Yaptıranlar ve lazer epilasyon yorumları

lazer epilasyon Yaptıranlar ve lazer epilasyon yorumları

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Lazer Epilasyon Yaptıranlar ve Yorumları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Elif dedi ki:

    Merhaba yeriniz tam olarak neresi

    1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

      yazımızda il il merkezleri sizler için sıraladık.

Sayfa başına git