TR türkiye
sohbet siteleri

Bişektomi Erkeklere Yapılır Mı?

Bişektomi Erkeklere Yapılır Mı?

Günümüzde fiziksel görünüm için bir çok estetiğe başvurulmaktadır. Onlardan biri olan yanak estetiği adı verilen Bişektomi de oldukça yaygın bir işlemdir. Bişektomi Hollywood yanağı adı verilen yüz hatlarının daha belirginleşmesini sağlayan yanak yağı aldırma ameliyatıdır. Bişektomi ile dolgun yanaklar yerine ince ve güzel görünümlü yanaklar elde edilmektedir.

Bişektomi işlemi cerrah tarafından açılan 1 cm’lik kesilerle bichat adı verilen yağ dokularının alınması ile gercekleșir. Ancak kesi açılmadan kişiye lokal anestezi uygulanır ve sonrasında işlem gerçekleştirilir. Bişektomi işlemi yaklaşık 30 ile 45 dakika arası sürmektedir. Bişektomi işlemi sonrasında ise iyileşme süresi kişiden kişiye farklılık göstersede genel olarak 3 ile 6 ay arasındadır. Iyileşme süresini hızlandırmak için de ekstra bir uygulama yapılmasına gerek duyulmamaktadır. Fakat çok ağrı ya da acı hissedilirse cerrahın önereceği krem ya da ilaç kullanılır.

Bişektomi Erkeklere Yapılır Mı?Yüzde daha güzel ve genç bir görünüm kazanmak için yapılan bişektomi hakkında akıllar da birden fazla soru bulunmaktadır. Ve bu soru işaretleri kişilerde yaptırmakla alakalı kişide tereddüt duygusu yaratmaktadır. Bu tereddüt duygusu yüzünden yaptırmaktan vazgeçmek istemedikleri için akıllarında ki soru işaretleri giderilmesini sağlamak isterler. Bunun içinde bir çok araştırmaya başvurulmaktadır. Bişektomi de çoğunlukla kadınların yaptırdığını görmekteyiz. Bu yüzden Bişektominin Erkeklere yapılıp yapılmadığı da çok merak edilmektedir.

Peki Bişektomi Erkeklere Yapılır Mı?

Bişektomi gibi bir çok estetikte gördüğümüz üzere çoğunlukla kadınlar bașroldedir. Ancak bir çok estetik yaptırmak için cinsiyet farketmemektedir. Çünkü sadece kadınlar değil erkekler de estetik bir görünüm kazanmak amaçlı bir çok estetik yaptırabilmektedir. O estetikler arasında Bişektomi de yer almaktadır. Bişektomi yaptırmak için de cinsiyet fark etmemektedir. Çünkü çoğu kadınların istediği gibi erkekler de yüz hatlarının daha belirgin ve daha keskin bir yüz elde etmek istemektedir.

Sadece Bişektomi de olmasa da Bişektomi de gerekli olan sadece yaș sınırıdır. Çünkü küçük yașta yaptırmanın hem sağlık açısından dogru olmaması hemde yüz hatları tam oturmadığı için ilerde yüzde problemler açabilme ihtimalinin olmasıdır. Bu nedenle yașımızın yaptırmak için uygun olup olmadığına dikkat edilmelidir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini