Bişektomi Yanak Yağı Aldırma Yorumları

10.02.2022
213
Bişektomi Yanak Yağı Aldırma Yorumları

Bişektomi yanak aldırma ameliyatıdır. Hollywood yanağı olarak anılan ince yanaklar elde etmek Bişektomi işlemi ile oldukça basittir. Bişektomi işlemi cerrah tarafından yanakta açılan 1 cm’lik kesilerle bukkal adı verilen yağ dokularının alınması ile gercekleșir. Işlem sonrasında kesi açılan yerde iz kalmaz. Çünkü müdahale yanağın iç tarafında yapılmaktadır. Bişektomi yanak aldırma işlemi sayesinde yüz hatları daha belirgin olmaktadır. Yüz hatlarının daha belirgin olması ile kişi olduğundan daha zayıf görünüm kazanır. Çünkü dolgun yanaklar kişileri bazen olduğundan daha kilolu gösterebilmektedir.

Bişektomi bir çok kişinin yapmış olduğu bir işlem olsa da herkes tarafından memnun kalınmamaktadır. Ancak her kişinin aldığı sonuçlar aynı olmadığı için farklı görüșler ortaya çıkarabilmektedir.

Bişektomi Yaptıranların Yorumları;

Ece Hanım’ın Yorumu;

Bişektomi (Yanak Yağı Aldırma) Yaptıranların YorumlarıDolgun yanaklarım yerine ince ve güzel görünümlü yanaklar elde etmek için Bişektomi yaptırmaya karar verdim. Bişektomi işlemi yaptırdım ve yaptırdıktan sonra yüzümde șișlikler oluşmaya basladı. Ve az olsa da ağrı vardı. Bir kac ay sonra ise gerçekten sonuç verdigini gördüm ve olumlu sonuçlar almaya bașladığım için cok mutlu oldum. Bişektomi işlemi gerçekten istedigim gibi bir sonuç verdi bana çok memnunum.

Sema Hanım’ın Yorumu;

Yanaklarım dolgun olduğu için oldugumdan daha kilolu görünüyordum ve Hollywood yanağı yapmaya karar verdim. Bişektomi işlemi için randevu aldım ve çok umutluydum. Bişektomi işlemim gerçekleşti ve sonrasında yüzümde șișlikler oluştu ve çok ağrı hissettim. Sonuç almam için verilen süreç gelince beklenen sonucu elde edemedim. Bişektomi işleminden çok umutluydum fakat istedigim gibi sonucu görmedim.

Aleyna Hanım’ın Yorumu;

Bişektomi işlemini yaptırıp ince ve yüz hatlarımın daha belirgin olduğu bir yanak elde etmek istiyordum. Ve Bişektomi işlemini gerçekleştirmeye karar verdim. Bişektomi işlemininden sonra ise yüzümde șișlikler oluştu ve bu normal olduğu için sabrettim ve Bana sonuç almam için verilen süreç sonunda istedigim sonucu almaya bașladım. Ve sonucu tam olarak 6 ay sonra aldım ve gerçekten çok güzel bir sonuç ile karşılaștım. Bişektomi işlemi güvenilir bir yerde uygulandığında gerçekten istenen sonuca varılmaktadır. Bende istedigim sonuca vardım ve çok memnunum.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.