TR türkiye
sohbet siteleri

Yanak İnceltme Ameliyatı Bişektomi Fiyatları 2023

Yanak İnceltme Ameliyatı Bişektomi Fiyatları 2023

Son zamanların sıklıla isminden söz ettiren ve bir o kadarda çekici bir hal alan genel ismi Bişektomi olan, ama halk arasında Hollywood yanağı olarak bilinen yanak içi yağ aldırma ameliyatı sıklıkla merak edilen bir konu haline gelmektedir.

Bişektomi yani yanak yağı aldırma ameliyatı ile elmacık kemiklerinin belirginleşmesi ve yüzün daha ince bir hal alması V şeklini almasını sağlanır. Bu şekilde daha çekici bir yüz şekli alınmakadır.

Angelina Jolie, Bella Hadid, Jennifer Aniston, Kim Kardashian, Megan Fox gibi yabancı ünlülerin yanında yerli ünlülerdende Hande Erçel, Fahriye Evcen, Çağla Şikel, Ebru Gündeş ve İrem Derici gibi ünlülerinde bu işlemi yaptırarak önceki hallerinden çok ama çok değiştiğini ve magazin programlarını uzunca bir süre meşgul ettiklerini bilmekteyiz. Peki nasıl yapılıyor bu bişektomi denilen şey.

Bişektomi ameliyatı lokal anestezi ile yapılan bir işlem olmakla birlikte yanak iç tarafında 1cm’lik kesiler açılır. Bu kesilerin içerisinde Bichat adı verilen yağ dokularının alınarak bölgenin tekrar dikilerek işlemin bitimi sağlar. Bişektomi Ameliyatı yanağın iç kısmında gerçekleştirildinden dolayıda yüzün dış tarafında kesinlikle bir işlem ve görüntü bozukluğu yapmamaktadır..

Bişektomi Ameliyatı Fiyatı

Hastane TipiEn AzEn FazlaOrtalama
Özel Hastane Bişektomi Fiyatları5.000 TL16.000 TL8.000 TL
Özel Klinik Bişektomi Fiyatları6.000 TL20.000 TL9.000 TL
Devlet Hastanesi Bişektomi FiyatlarıYapılmamaktadır.Yapılmamaktadır.Yapılmamaktadır.

Bişektomi Ameliyatı Fiyatı ortalama olarak 6.000 Tl ile 20.000 TL arasında değişmekte olup güncel 2023 yılı fiyatları baz almaktadır.

Yanak İnceltme Ameliyatı SGK Devlet Karşılıyor Mu?

Yanak İnceltme Ameliyatı Bişektomi Fiyatları 2023
Hollywood yada Nefertiti Yanağı olarak bilinen ve genç kızların oldukça ilgi ile merak edip araştırdığı bir işlem olmaktadır. Tabi bu durumun en çok sıkıntı duyulan yanı verilen ücretler olmaktadır. İnternet ortamında ve gelen mailler üzerine bildirmek isterizki SGK ve Devlet Hastaneleri Bişektomi, yanak inceltme ameliyatı işlemini karşılamamaktadır.

Bişektomi Yaptırdıktan Sonra Kaç Günde İyileşme Olur?

Bişektomi ameliyatı işlemi ortalama 30-40 dakikalık bir işlem olmakla birlikte zaten, bölgesel lokal anestezi uygulanmaktadır. İşlem bittikten sonra hemen taburcu edilir. Yanağın tam anlamıyla yerine oturması 10-15 gün sürmektedir. Bu süreçte yumuşak besinler ile, çok soğuk çok sıcak  içecekler tületilmemelidir. Hijyen açısından dişlerin fırçalanması ve gargara yapılması önerilmektedir. Aynı zamanda dikişler kendiliğinden kaybolan dikişler olduğundan dolayı dikiş aldırma işlemide yapılmamaktadır.

Bişektomi Ameliyatının Zararları Var Mıdır?

Bişektomi ameliyatı yada diğer estetik ameliyatlarda en önemli etken doktor etkenidir. Doktorun yüz hattınızı ve gerekli incelemeyi yaparak ve dikkatli yapılan bir işlemde kesinlikle herhangi bir zarar ortaya çıkmamaktadır. Nitekim baştan savma ve futursuzca yapılan işlemlerde kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini