TR türkiye
sohbet siteleri

Yanak İnceltme Bişektomi Estetiği Kaç Günde İyileşir?

Yanak İnceltme Bişektomi Estetiği Kaç Günde İyileşir?

Hollywood yanağı olarakta bilinen Bişektomi yüz hatlarının daha belirgin ve daha keskin bir görünüm kazanması için yapılan estetik bir operasyondur. Estetik açıdan göze daha hoş görünen yüz hatlarına sahip olmak isteyenlerin sıkça başvurduğu yöntemlerden biridir. Bişektomi ile istenilen yüze kısa sürede sahip olunmaktadır. Bişektomi yanakta açılan 1 cm’lik kesilerle bichat adı verilen yağ dokularının alınması ile gercekleșir. Bisektomi operasyonu yaklaşık 30-45 dakika arası sürmektedir.

Bişektomi özellikle ünlülerin yaptırdığı bir estetik olmakta ve yüzde inanılmaz değişimlere yol açmaktadır. Bişektomi Yanak estetiği olarak bilinsede aynı zamanda yanak yağı aldırma ameliyatı olarak bilinmektedir. Bişektomi yaptırmak çok zorlu bir süreç olmasa da iyileşme sürecinde sabırlı davranmak en önemli konulardan biridir.

Bir çok estetik de olduğu gibi Bişektomi yaptırırken de bilinmesi gereken konular bulunmaktadır. Ancak bu konular hakkında bilgi sahibi olunmadığı için araştırma yapılmakta ve bu konu hakkında merak edilen sorulara cevap aranmaktadır. O çok merak edilen sorulardan bir ise Bişektominin Kaç Günde İyileştiğidir.

Peki Bişektomi Kaç Günde İyileşir?

Yanak İnceltme Bişektomi Estetiği Kaç Günde İyileşir?Diğer estetiklerde ki gibi Bişektomide de iyileşme süreci bulunmaktadır. Estetiklerden bir çoğunun iyileşme süreci oldukça uzundur. Ancak Bişektomi diğer estetikler gibi zorlu bir süreç olmadığı için iyileşme süreci de çok uzun değildir. Bişektomi uygulaması sonrasında sonucu alabilmek için 2-3 hafta gerekli olsa da tamamen iyileşme süreci o kadar kısa sürmemektedir. Çünkü Bişektomi sonrasında șișlikler ve morarma oluşabildiği için iyileşme süreci 3-6 ay arasında değișmektedir. Yani Bişektomi işleminden 6 ay sonra tam olarak iyileşmiș olunmaktadır.

Bişektomi sonrasında istenen sonucu alabilmek için iyileşme sürecinde yeme içmeye oldukça çok dikkat edilmelidir. Çünkü iyileşme sürecinde eğer kilo alınır ise yapılan operasyon hiçbir işe yaramaz. Aksine istenmeyen sonuçlarla karşılașılabilir. Ancak bu kilo alımına sadece iyileşme sürecinde değil iyileşme sonrasında da dikkat edilmelidir. Çünkü sonrasında da alınan kilolar yanağın șeklini tekrardan bozabilmektedir. Bu nedenle Bişektomi sonrasında en çok kilo alımına dikkat edilmelidir. Ayrıca kilo alımı Bişektominin Kalıcılığında çok önemli bir konudur. Çünkü kalıcı olabilmesi de kiloya bağlı bir konu olmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini