TR türkiye
sohbet siteleri

Yanak İnceltme Ameliyatı Bişektomi Kaç Yaşında Yapılır?

Yanak İnceltme Ameliyatı Bişektomi Kaç Yaşında Yapılır?

Son zamanların trendi olan Bişektomi Ameliyatı oldukça yaygınlaşmıştır. Bişektomi Yanak Yağı aldırma ya da halk arasında bilinen Yanak inciltme ameliyatıdır. Bişektomi Yanak bölgelerinde bulunan bukkal adı verilen yağ dokularının alınması ile gercekleșir. Bișektomi diğer adıyla Hollywood yanağı olarakta bilinir.

Hollywood yanağı adı verilen ve özellikle de Hollywood Starlarının yaptırmıș olduğu Bişektomi operasyonu çok zorlu bir süreç gerektirmemektedir. Bişektomi cerrahi yardımıyla açılan 1 cm’lik kesilerle bukkal adı verilen yağ dokularının alınması ile gercekleșir. Bişektomi operasyonu yaklaşık 30-45 dakika arası sürmektedir. Ve kişi işlemi uyguladıktan hemen sonra taburcu edilebilmektedir. Operasyon sonrasında ise iyileşme süresi de kişiden kişiye değişiklik gösterse de genel olarak 4-6 ay arasındadır. Bişektominin sonuç vermesi için gerekli süreç ise en az 3-4 haftadır. 3-4 hafta sonra sonuç vermeye bașlayan Bişektomi tam sonuç verdikten sonra kilo alınmadığı sürece kalıcı olmaktadır. Bu nedenle Bişektomiden sonra kilo alınmamasına çok dikkat edilmelidir.

Bişektomi bir çok kişi tarafından memnun kalınmıș ve güvenilir bir işlem olarak bilinmektedir. Bir çok kişinin yaptırmıș olduğu Bişektomi hakkında aklımız da birden fazla soru işareti yaratmaktadır. Bir çok konuda merak edilen sorular olsa da onlardan en çok merak edileni ise Bişektominin kaç yaşında Yapıldığıdır.

Peki Bişektomi kaç yaşında Yapılır?

Yanak İnceltme Ameliyatı Bişektomi Kaç Yaşında Yapılır?Bişektomi gibi bir çok estetiği yaptırmak için gereken yașın üstünde olmak gerekir. Bişektomi yaptırmak için ise 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Bunun sebebi ise ergenlik cağını atlatmıș olup yüz hatlarının oturmuș olmasını sağlamaktır.

Çünkü ergenlik çağında yüz hatlarında değişiklikler olușabilmektedir. Bişektomi eğer bu yaștan önce uygulanırsa kişinin yüzünde bir süreden sonra Bişektomiden eser kalmaz. Bişektominin temel konularından biri olan bişektomiyaptırdıktan sonra kiloya dikkat edilmesi de bu yașlarda çok kilo alınabildiği için yapılmaması önerilmektedir.

Bir çok estetiği yaptırmak için belli bir yașın üstünde olmak gerekir. Bunun amacı ise küçük yașta estetik yaptırmanın sağlıga zarar veriyo olmasıdır. Bu yüzden en az 18 yaşından büyük olunmalı ve yapılacak estetiği önceden iyice araștırmak çok önemlidir. Yapılacak estetiğin araștırılmasi ise kişinin sağlıgını etkileyeceği için oldukça önemli bir konudur.

Bişektomi yaş şartı, bişektomi yaş sınırı, bişektomi kaç yaşında yapılır, bişektomi ne zaman yapılır

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini