TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Lipoliz – Lazer Lipoliz Yöntemi ve Fiyatları

Lazer Lipoliz – Lazer Lipoliz Yöntemi ve Fiyatları

Bölgesel zayıflama ve inecelme, şekil verme uygulamalarının günümüzde en popüler olanı şüphesiz ki lazer lipoliz yöntemi. Bu yazımızda lazerlipoliz hakkında bilgiler. Lazer lipoliz ile bölgesel şekil verme ve kısaca lazer lipoliz fiyatlarına değineceğiz.

Çok öncelerden vücudundaki fazla yağlardan kurtulup bölgesel olarak incelmek isteyenler için vücudun o kısmı ameliyat ile kesilir ve alınırdı. Oldukça ciddi sonuçlar doğurabilen bu yağ aldırma yöntemi travmatik bir uygulama olarak görülüyordu. 1970 li yıllardan sonra ise Fransız ve İtalyan cerrahlar tarafından yeni bir uygulama ortaya atıldı, hayli kullanışlı olan bu bölgesel zayıflama uygulaması elbetteki liposuction du. Liposuction yöntemi hızla geliştirilmeye devam etmiş zaman içerisinde içerisine elektrik, ultrasound gibi teknikler eklenmiştir. Ve günümüzde lazer mucizesinin de ortaya çıkması ile ne popüler yöntem haline gelen Lazer Lipoliz ortaya çıkmıştır.

Zayıflama, incelme, vücudunu şekle sokma amacında olan hastalar liposuction yöntemini tercih etmek istemediklerinde artık devreye daha orjinal bir yöntem olan lazer lipoliz yöntemi girmektedir. Lazer lipoliz ile lazer lipolizvücudun kalça, bacak, karın, kol gibi bölgelerinde bulunan ve fazlalık oluşturan yağlar ameliyata ve kesmeye gerek duyulmaksızın lazer ışığı ile yakılmaktadır.

Liposuction yöntemine göre hayli avantajları bulunan lazer lipoliz ile vücudun hemen hemen her bölgesinde yağ yakma işlemi gerçekleştirilebilmte ve genelde tek seanslık bir süreçte sonuç alınabilmektedir. Nadirem bu seans sayısı 2 yi bulabilir.  Lazer lipoliz yöntemi doğrudan yağ hücresi zarını lazer ile patlatma prensibine dayanmaktadır. Vücudunun çeşitli bölgelerinde az miktarda veya orta düzeyde yağ birikimi olanlar için en uygun yöntem olan lazer lipoliz tekniği sizi sosyal hayattan da koparmadan lokal anestezi altında uygulanabilecektir.

Kısaca ifade edecek olursak; Lazer Lipoliz Vücut şekillendirme dendiğinde etkil, güvenilir, kanamsız ve uzun süreli iyileşme süreci gerektirmeyen en uygun yöntemlerden biridir.

Lazer lipoliz fiyatları dendiğinde ise net bir fiyatlar uygulamayı yaptıracağınız kliniğin şartlarına göre değişiklik göstereceğinden net bir açıklama yapamayacak olsakta, uygulanan bölgeye ve bölgedeki ya birikimine göre lazer lipoliz fiyatları nın 2000 – 3000 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Son olarak önemli bir detay vurgulyacak olursak, Lazer lipoliz, lazer liposuction, bölgesel zayıflama, incelme, vücut şekillendirme gibi konular hakkında en doğru bilgiyi doktorunuzdan almayı unutmayınız.

Lazer lipoliz yaptıranlar konu hakkında şikayet veya memnuniyetlerini belirtmeleri diğer yaptırmayı düşünen arkadaşlarımız için yol gösterici olacaktır. Lazer lipoliz hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorum kutucuğuna bırakabilirsiniz.

12 Yorumlar
Ayşe

Merhaba .. Ben istanbul avrupa yakasında oturuyorm lazer lipoliz yaptıran ve sonuçtan memnun kalan (o bölgede tekrar eskisi gibi oluyormu ) yaptıran varsa önerilerinizi alabilirmiyim ?

ali

yesım hanım bende esıme aynı dra 3 gun sonra lazer lıpolız yaptırıcaz bız bunu okuduk tedırgın olduk bıze acılen bıraz daha bılgı verebılırmısınız benı arayabılırmısınız mumkunse 5305440575

YESIM

izmir de dr. Necdet Sis*** a yaptirdim hicbir sonuc almadim ve ilgi gormedim islemin uzerinden 7 ay gecti

dilek

Mine dr Taner Bahar'a ameliyat olacaginizi soylemissiniz. Sonuctan memnunmusunuz? Detaylari paylasirsaniz sevinirim

irem

antalyada şirinyalıda dk poliklinik yapıyor

Mine

Ankara icin dr taner bahar cok iyi bir doktor, ben yarin sabah ameliyata giriyorum sonuclari sizlere bildirecegim

    Nilay

    Merhaba mine hanım, nasıl oldunuz Taner bahar beyin ameliyatından memnun kaldınızmı sonuç nasıl

yasemin

mersinde lazer lipoliz yapan hekim varmı lütffen yazarmısnız?

Ayse

Ben fransa da kaliyorum bunu yapan herhangi bir hastane biliyormusunuz

Ebru

Ankara da tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

zinet

Antalya taraflarını bilmiyorum amaistanbul anadolu yakasında Estepoint güzellik salonunu öneririm.

ülker

antalya da lazer lipoliz yapan hekim var mı ?

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini