Yüzdeki Çiller İçin Lazer Tedavisi ve Lazer ile Çil Tedavisi Fiyatları

30.10.2013
3.889
Yüzdeki Çiller İçin Lazer Tedavisi ve Lazer ile Çil Tedavisi Fiyatları

Bazılarımız için yüzümüzdeki çil olarak adlandırdığımız lekeler yüzümüzün asıl güzelliğinin ön plana çıkmasını engellemekte ve tedavi edilmesi kaçınılmaz bir durum ortaya çıkarmaktadır. Günümüzde lazer tedavileri ile bu çillerden, yüzümüzdeki çil lekelerinden kurulmak mümkün hale gelmiştir.  Özellikle Q switched nd yag lazer ile çil tedavisi birkaç seans sonrasında kalıcı olarak mümkün olabilmektedir.

Yüzümüzde Özel Bölgelikle yazın güneş ışığının etkisi ile çoğalan ve kışın azalan çiller için en önemli tedavi yöntemlerinden biri lazer ile çil tedavisi yöntemleridir. Lazerin yanı sıra birçok çil tedavi yöntemi mevcut olmak ile birlikte, en etkili ve olumlu sonuçlar lazerli tedaviler ile alınmaktadır. Lazer tedavileri gerçekleştiren ve profesyonel olarak, poliklinik şartlarında uygulamalar yapan merkezlerde Qswitched nd yag lazer epilasyon cihazı ile çil lekeleri tedavi edilebilmektedir. Bu tedavi sonrası ciltte bir takım kızarıklıklar oluşabilmekte ancak bir daha tekrarlamayacak şekilde iyileşme sağlanabilmektedir.
lazer-ile-ciller-gecer-mi
Tabii lazer ile çil tedavisi yaptırmayı düşünenler için önemli hususlardan biride tedavi fiyatlarıdır. Lazer ile çil tedavisi fiyatları çillerin yüzde veya ciltte dağılım alanına ve sıklığına göre değişbilmekle birlikte, tercih edilen merkezin fiyat politikasına göre de değişiklik gösterebilmektedir. Yüzdeki çiller için lazer ile tedavi olmaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken kendinize bu işi uzman olarak yapan profesyonel kurumlardan birtanesini seçip daha sonra muayene olarak fiyat bilgisi edinmenizdir. Ancak bu şekilde tedavi için doğru bir fiyat söylenebilir. Unutmayın ki her güzellik salonunda çil tedavisi yapıyoruz, çillerinizi yok ediyoruz söylemlerine inanarak, ucuz fiyatlara işlem yaptırıp 2 ay sonra tekrar çillerinizle yüzleşmeyin. Önceliği her zaman ucuz olana değil de bu işi kaliteli cihazlarla, uzman hekim kadrosu ile ve klinik şartlarında yapan kurumlara verin.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.