Dermaroller ile Dermaterapi Uygulaması – Dermaterapi Fiyatları ve Yorumlar

17.07.2013
3.314
Dermaroller ile Dermaterapi Uygulaması – Dermaterapi Fiyatları ve Yorumlar

Bu yazımıza Dermaroller nedir nasıl kullanılır? Dermaterapi nedir ne işe yarar gibi soruların cevabını vererek ve ilerleyen kısımlarda da dermaterapi fiyatlarının nasıl olduğuna değineceğiz. Yazımızın altında da dermaroller uygulaması yaptıranların yorumlarını belirtebilecekleri yorum kutucuğumuz mevcut.

Öncelikler Dermaroller nedir diye başlayacak olursak. Üzerinde 150-200 arası iğne bulunan ve bu iğnelerin boyutları 0,2 mm ile 0,5 mm arasında değişen, cilt yüzeyinde mikro düzeyde gözenekler açmaya yarayan alet dermarollerdır. Bu alet sayesinde cilde binlerce kanal açarak dermaterapi uygulamasına geçilir. Bu kanallar 15-20 dakika içerisinde kendiliğinden kapanacak olan ve geriye hiçbir iz bırakmayacak derecede mikro düzeydedir. Dermaterapi nedir ne işe yarar diye devam edecek olursak. Dermaroller ile açılan kanallardan cilde ürün verme uygulamasıdır. Yani cilde yüzeysel olarak uygulanan kürler, ilaçlar, vitaminler vb. dermaterapi ile direk deri altına ulaştırılmış olur.

Dermaterapi tedavisi ile yüzeysel yapılan uygulamalara göre daha etkili ve hızlı sonuçlar elde edilebilmektedir. Çünkü ürün kanallar vasıtası ile herhangi bir emdirme işlemine gerek kalmadan direk deri altına, gitmesi gereken yere gönderilecektir. Daha sonra bu kanallar kendiliğinden iyileşme ve kapanma sürecine girecek ve 20 dakika gibi bir sürede dermaroller-cihazi-dermaterapitedavi seansı sonuçlanmış olacaktır. Sivilce izleri, cilt lekeleri, hamilelik ve güneş lekelerinin tedavisinde, cilt çatlaklarında ve cilt gençleştirmede düzenli uygulanan dermaterapi tedavisi çok iyi sonuçlar vermektedir.

Peki dermaroller ile dermaterapi tedavisi fiyatları ne kadardır. Birçok kişi uygulama yaptırmadan önce fiyat arayışına girmekte ve dermaterapi de fiyat merak konusu olmaktadır. Ancak uygulama için sabir bir fiyat vermek çok zordur. Dermaterapi fiyatları uygulamayı yapacağınız merkeze göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden önce uygulama yapan merkezler hakkında bilgi edinilmeli nereye yaptıracağınıza karar verdikten sonra ilgili merkezden fiyat bilgisi talep edilmelidir. En doğrusu önce kaliteli ve güvenilir bir dermaterapi uygulayan merkezi bulmak daha sonra fiyat konusunu işin yetkilisinden öğrenmektir.

Peki dermaroller dermaterapi tedavisi yaptıranla memnun mu? Dermaterapi yorumları ne şekilde, memnuniyet ve şikayetler nasıl? Bu konular için ise dermaterapi yaptıranlar her türlü yorum, eleştiri, memnuniyet veya şikayetlerini aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarak iletebilir, tüm dermaterapi tedavisi yaptırmayı düşünenleri ve araştırma aşamasında olanları daha detaylı bilgilendirebilirler.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.