TR türkiye
sohbet siteleri

Miaplast Estetik ve Lazer Epilasyon Kliniği – Maçka Şişli

Miaplast Estetik ve Lazer Epilasyon Kliniği – Maçka Şişli

Miaplast Kliniği Estetik ve plastik cerrahi uzmanı Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından kurulmuş ve İstanbul Maçka’da estetik güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları ile hizmet vermektedir. Poliklinik statüsünde, klinik şartlarında, alanında uzman hekim tarafından gerçekleştirilen ve gözetilen uygulamaları ile güven veren ve estetik, güzellik ve lazer epilasyon Maçka Şişli dendiğinde tercih edilebilir bir kurum olan Özel Miaplast Polikliniğinde ameliyatlı ameliyatsız birçok estetik uygulaması, güzellik uygulamaları, medikal estetik ve lazer tedavileri gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Şişli Maçka estetik ve güzellik merkezlerinden Miaplast kliniğinde gerçekleştirilen bazı uygulamalar şu şekildedir; yüz estetiğinde butun estetiği, kulak estetiği, yüz germe, çene estetiği, boyun estetiği, kaş kaldırma ameliyatları, çeşitli göğüs estetiği ameliyatları, lazer tedavilerinde lazer epilasyon(alexandrite ve diode lazer), fraksiyonel lazer, eco2 fraksiyonel lazer uygulamaları, lazer ile göz altı morluğu giderme,lazer ile kırışıklık, leke, sivilce izi, çatlak, yamiaplast-lazer-epilasyon-mackanık izi tedavileri, medikal estetik işlemlerinde cilt bakımı, akne tedavisi, ultherapy, radyofrekans, dudak dolgunaştırma, terleme tedavisi, bölgesel zayıflamada karboksiterapi, kavitasyon, lazerle selülit tedavisi gibi uygulamalar, çeşitli vücut estetik ameliyatlar, saç bakım ve saç ekimi işlemleri Maçka Miaplast estetikte gerçekleştirilen bazı uygulamalardır.

Hijyenik koşullarda önce sağlık prensibi ile tecrübeli kadrosu ve Operatör Doktor Arda Katırcıoğlu yönetimindeki tedavileri ile estetik ve lazer uygulamalarınız için değerlendirebileceğiniz Miaplast estetik ve lazer epilasyon kliniği hakkında, klinikte uygulanan tedaviler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, randevu ve hekimle görüşme talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Miaplast Estetik Kliniği İletişim Bilgileri
Adres: Abdi ipekçi caddesi bronz sokak no:7/B Maçka – Şişli / İstanbul
Telefon: 0212 296 74 42

1 Yorumlar
Mustafa çetin

Öncelikle telefonlara bakan sekreterin asabi konuşma tarzı hastayı rahatsız edecek tarzda dikkat çekici. Doktorun hasta ile olan iletişimine aşırı mesafe koyması kabul edilemez ve asıl olan her şeyi bir kenara bırakıp ameliyata karar verdikten sonra sonucun nasıl olduğu benim burun estetiği ameliyatım bariz görünüm olarak çok kötü çünkü burnun ucu daha önce iyi olmasına rağmen kıkırdak eklenmesi ucunu daha önde ve top gibi görünmesine neden oldu. 7 ay doldu ve değişim göstereceğini düşünmüyorum yine her şeyi bir kenara koyup söz konusu yapmak istemedim çünkü aklıma geldikçe sinirlerim bozuluyor yeniden Miaplast 'i arayarak ameliyat öncesi çekilmiş olan fotoğrafların bana gönderilmesini rica ettim ve aldığım cevap "hayır gönderemiyoruz "du işte bu cevap ameliyatın kötü olmasından daha kötüydü. Böylesi bir hasta anlayışını kınıyorum.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini