İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lal Beauty Güzellik Merkezi Ve Lazer Epilasyon

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Lal Beauty güzellik merkezi İstanbul Bakırköy – Yeşilyurt lazer epilasyon ve güzellik merkezlerindendir. Son zamanlarda yoğun talep gören lazer epilasyon paketleri ile dikkat çeken Bakırköy Lal Beauty Güzellik ve Lazer Epilasyon merkezinde, lazer epilasyon, ıpl epilasyon ve çeşitli güzellik uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Lal Beauty’nin sunduğu önemli fırsatlardan birtanesi de 3 aylık bir süre için geçerli olan ve 8 seans komple Özel Bölge, tüm bacak ve koltuk altı ıpl epilsyon bedeli sadece 99 TL’dir. Evet oldukça yoğun bir ilgi gören Lal beauty güzellik merkezinin ıpl lazer epilasyon kampanyası, normalde 1500 TL gibi bir ücrete tabii olan paketi sadece 99 TL ye sunmaktadır. Tabi nedir, ne değildir, nasıl yapılır sonuçlar nasıldır, bunları incelemek ve araştırmak gerekmektedir. Ayrıca bu kampanya için rezervasyon yaptırmak şarttır. Aksi halde kampanyadan yararlanamayabilirsiniz.

Yüzde 93 gibi büyük bir indirim fırsatı sunan İstanbul Bakırköy güzellik merkezi lal beauty hakkında daha detaylı bilgi almak, kampanya şartları hakkında bilgilenmek ve randevu talep etmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Merkez hakkında ve kampanyaları hakkında bir tecrübeniz mevcut ise, lal beauty de lazer epilasyon ve güzellik uygulaması yaptırdıysanız, görüşlerinizi, öneri, teşekkür ve şikayetlerinizi yorum kısmına paylaşabilirsiniz.

Lal Beauty Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Sahil yolu caddesi no: 2 Polat Renaissance Hotel Karşısı Yeşilyurt – Bakırköy/İstanbul
Telefon: 0212 574 12 02

21 Temmuz 2011 tarihinde eklendi, 2.071 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Lal Beauty Güzellik Merkezi Ve Lazer Epilasyon Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. tuba dedi ki:

    Asla ve asla tavsiye edemem. 5dk da hadi bitti kalk git diyor. Zerre faydasi yok. Asla hakkimi helal etmem. Istemiyorsan girme bu firsat isine. Ama girdiysende hakkini ver. Asla almayin. Hic faydasi yok. Kadinin hic musterisi yok. Firsatlarla ayakta duruyor. Kendi agziyla dedi 40.000 lira kazandim. 4.000 liralik bile is yapmadim diye. Zaten o kadar bile bile kotu davraniyorki bir daga kimse gitmesin diye. Burdan firsat sitelerinede sesleniyorum. Lutfen bu kadini artik dahil etmeyin.

  2. Melda dedi ki:

    Ece arkadaşımızın dediğine kesinlikle katılıyorum burdan herkesi uyarıyorum. Kadın herkese hayvan gibi davranıyo. Kampanyalılaraaz ışın veriyo kendi ağzıyla dedi bana. Bizden birçok para sömürdü. Halen etkisini göremeddim. Sırf para verdim diye gidiyorum. Kadın çok itici. Ayrıca pis bi yer. Berbt. Yaptığı yeri silmiyolar. Herkesi yaptığı yerde yapıolar. Altına hiç bi örtü falan sermiyolar. Boşuna gitmeyin. Sizleri uyarıyorm sevgili arkadaşlar

  3. ECE dedi ki:

    sakın almayın uzak durun çok pis bir yer tüm vucut epilasyonu 10 dakika gibi kısa bir sürede yapıyor. veya yaptığını zannediyor. sadece insanları kandırıp paralarını almaya çalışan bir firma fırsattan gelen müşterilerine resmen hayvan muhamelesi yapıyor. bir dövmediği kalıyor. siz siz olun bu firmadan uzak durun.. yoksa paranızıda sağlığınızıda kaybedersiniz.

Sayfa başına git