İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Saç Ekiminde En Çok Tercih Edilen Fue Tekniği ile Saç Ekimi

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Sağlıklı bir insanın günde ortalama 60 ile 80 tel arası saçı dökülür. Sıkıntı, stres ve genetik sebeplerden dolayı saç dökülmesinde artış meydana gelir. Bu artışın sonu hiç saç kalmayana kadar devam edebilir.

Teknolojinin ilerlemesiyle saç dökülmesiyle mücadele etmek için saç ekimi yöntemi geliştirilmiştir. İsteyen herkese uygulanabilen bir teknik olması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ancak saç ekimi kişiden kişiye farklılık gösterdiği için herkesten aynı sonucun alınması beklenemez.

Saç ekiminde de farklı teknikler vardır. Bunlardan en çok tercih edileni fue tekniğidir. Fue tekniğinde kullanılan mikro motor uçların saç köklerini teker teker alınması ve uygulanan bölgelerde iz bırakmaması bu tekniğin tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Sadece fue tekniğinde kullanılan mikro motor uçlar en ince noktalara dahi verimli saç fue-yontemi-sac-ekimiekebilmektedir. Fue tekniği ile yapılan saç ekiminde ağrı ve yanma hissi oldukça azdır. Saç analizinden sonra saç ekiminde çıkacak olan tel sayısı dahi belirlenebilir.

Saç ekiminde hastayı motive eden olgulardan biri de fotoğraftır. Yapılan uygulamanın hastaya fotoğrafla gösterilmesi hem hastayı olumlu yönde motive eder hem de saç ekimi yapan cerraha olan güveni artırır. Saç ekimi fiyatları her yerde ortalama olarak aynıdır. Verilen hizmet farkına göre değişebilir. Fue tekniğinin günümüzde yaygınlaşması ile plastik cerrahi ağrısız acısız ve yarasız saç ekimi yapabilmektedir. Fue tekniğinin diğer tekniklerden fiyat olarak farkı yoktur

13 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.012 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git