TR türkiye
sohbet siteleri

Ağda ile Göğüs Arası Tüyleri Alınır Mı?

Ağda ile Göğüs Arası Tüyleri Alınır Mı?

Bir çok kez defa mail ile bizlere sorulan bir soru var? Editör Ağda ile göğüs arası tüyler alınır mı? diye bir çok kez sorular gelmekte ve arkadaşlarımız merak etmektedirler. İlk başta bu konuyu açıklamadan önce ağda olayı anlatalım bence.

İki çeşit ağda bulunmaktadır. İlk olarak normal ağda ve bu normal ağda hemen hemen piyasada artık bulunmamaktadır. İkincisi ise sir ağda olmaktadır. Sir ağda ise çam reçinesinden üretilmekte olup içerisinde şeker olmadığından kıl köklerini beslememesinden kılları kalınlaştırmamaktadır. Bu sebepledir ki normal ağda artık kullanılmamakta yerine sir ağda kullanılmaktadır.

BilinmesiAğda ile Göğüs Arası Tüyleri Alınır Mı gereken önemli derecede en önemli konu ağda jilete oranla daha aktif olarak tercih edilen bir yöntemdir. Ağda hemen hemen vücut bölgesindeki tüm bölgelerde kullanılmakta ve herhangi bir yan etkisi olmamaktadır. Yan etkisi olmadığından herkes tarafından tercih edilmektedir.

Ağda ile Göğüs Arası Tüyleri Alınır Mı?

Sir ağdanın göğüs bölgesine yapılıp yapılmama konusuna gelince; bu konuda en çok dikkat edilmesi gereken bu işi uzun soluklu yapıp yapmayacağınızdır. Çünkü ağda görünmeyen bölgelerde kullanılması herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Ama gel gelelim ki göğüs arası dediğimiz bölge genel itibari ile “v yaka” giydiğimiz tişörtlerimiz de çok belli ettiğinden sir ağdanın sık sık kullanılması derinin sarkmasına neden olmaktadır. İkinci konu ise sir ağdanın her ne kadar tüyleri fazlalaştırdığı bilimsel olarak açıklanmasa da sir ağda sarı renkli tüyleri de kökünden çıkardığından dolayı onlarında bir sonraki sefer de siyah kıl olarak karşımıza çıkması bölgeyi daha fazla çirkinleştireceğini bildirmeliyiz.

Konuya özet olarak geçmek gerekirse, Sir ağda kullanılmasında sakınca bulunmamasına rağmen kullanılmasını önermemekteyim. Tüysüz günler dilerim.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini