İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Veet Depilasyon Cihazı Nasıl Kullananlar? Sensitive Touch

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 1.842 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Veet Sensitive Touch Depilasyon cihazı hakkında kullanıcı yorumları ve kullananlar hakkında bilgiler vereceğiz.

Kaliteli yapısı ve bayanların her daim en önemli ihtiyaçları arasında yerini alan Veet bu seferde çıkardığı yeni depilasyon cihazı ile gönülleri fethediyor. Küçük ve pratik kullanımı ile her yerde kullanılmaya uygun bir hal alan depilasyon cihazı vücudunuzdaki hassas ve narin bölgelerdeki  tüyleri kolay ve pürüzsüz bir şekilde almanızı sağlıyor.

Ürün elimize ulaştıktan sonra kutusunu açtık ve hem kutu olarak hemde ürün olarak tamda kalitesini gösteriyor. Ürün gayet kaliteli ve sağlam olduğunu bildirmek isteriz. Ürünü denediğimiz bir kaç kişi üzerinde güzel sonuçlar edindik ve ürünün en güzel Özel Bölgeliği ise kaş üzerinde oldukça profesyonel bir tutum sergiliyor.

Ürünü su ile temizleyebilir ve herhangi bir sıkıntı duymayabilirsiniz.

Veet Depilasyon Cihazı Hangi Bölgede Kullanılır?

 1. Bikini Bölgesinde
 2. Koltuk Altında
 3. Kaşlarda
 4. Üst Dudak Bölgesinde
 5. Çene Bölgesinde
 6. Yüz Tüylerinde

Veet Depilasyon Cihazı Paket İçeriği

 1. Yüz için Çift taraflı başlık
 2. Yüz için Düzeltme Tarağı
 3. Vücut için Kesici Başlık
 4. Vücut için Düzeltme Tarağı
 5. Temizleme Fırçası
 6. 1 Adet AA Pil
 7. ve Ürün Çantası

Veet Depilasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları!

Hande: Ürün tamamen amacına uygun tasarlanmış hafif, kullanışlı, kaliteli, sert plastikten gövdesi ile güzel bir ürün. trim bıçakları yüz bölgesindeki tüyleri kesebilecek hassasiyetle tasarlanmış. Erkeklerin kullandığı traş makinelerine benzese de bu ürün kadınlar için.

Canan: lazere gittigim için cımbız ve ağda kullanmak yasak kas arası ve bıyık bölgesini kısaltmak için almıştım.

Kamile: almıyor sadece kısaltıyor hic kimseye tavsiye etmem.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git