Dudak Üstü Lazer Epilasyon Fiyatları Yaptıranlar?

Dudak Üstü Lazer Epilasyon Fiyatları Yaptıranlar?

Bir çok bayanın en büyük sorunları arasında yer alan ve her zaman muzdarip bir duruma düşüren Dudak üstü istenmeyen tüylerden geçmektedir. Dudak üstü istenmeyen kıllar yeni nesilde en büyük sorunlar arsında yerini korumaktadır. Hele ki zon yıllarda sıkça bizlere sorulan ve soru şeklinde maillerimize gönderilen dudak üstündeki tüylerden şikayetçi bayan arkadaşlarımızın bu sorununu dile getirmek amacıyla bu konumuzu tartışalım dedik.


Dudak üstü lazer epilasyonda dudağın üstündeki istenmeyen tüyler ve kıllardan kurtulmak mümkün hale geliyor. Son zamanlarda genç kızlarımızın en büyük muzdarip olduğu bir konu haline geliyor. Bunun genel itibari ile yediğimiz hormonlu ve Genitiği ile Oynanmış Yiyeceklerden (GDO) oluştuğunu düşünmekteyiz. Daha 5-10 yıl öncesine kadar bu konunun çok ama çok sorulmaması yada sorun oluşturmuyorken son yıllarda bu sorunun çok sık sık piyasaya gelmesi şaşırtıcı derecede merak konusu oluşturmaktadır.


Bu konu hakkında araştırma yapan arkadaşlarımızda bu konunun çözümünün sadece lazer epilasyon ile çözüm bulanabileceğini sizlere belirtmek isteriz. Sizde ilinizde herhangi bir lazer epilasyon ve güzellik merkezine başvuru yaparak bu konunun sizlere oluşturduğu psikolojik sorundan kurtulabilirsiniz.


Dudak Üstü Lazer Epilasyon Fiyatı ne kadar?LiveImages5CGüzelim5C3585CBIYIKLI KADINLAR5C04

Dudak üstü Lazer epilasyon fiyatı, ne kadar firmalar arasında değişmekte olsada genel itibari ile seans ücreti ortalama 50 tl civarlarında oluşmaktadır. Genel itibari ile lazer epilasyon ve güzellik merkezlerinde fiyatlar sabit denilsede her zaman pazarlığa açık bir fiyat bulmanız mümkündür. Epilasyon yaptırmadan önce pazarlık etmeniz sizin yararınıza olacaktır…


Dudak Üstü Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürüyor?

Dudak üstü lazer epilasyonun, lazer epilasyon ve güzellik merkezlerinde ortalama 50 tl tuttuğunu söylemiştik. Dudak üstü lazer epilasyon ile ortalama 4-5 seans arasında tüm istenmeyen tüylerden kurtulabilir bir daha dudak üstündeki kıllar ile boğuşmak zorunda kalmazsınız…

Bu konu hakkında olumlu olumsuz dönüşlerinizi yorum kısmında bizlere bildiriniz…

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.