TR türkiye
sohbet siteleri

Evde Lazer Epilasyon Yapmak İçin En İyi Cihazlar ve Fiyatları

Evde Lazer Epilasyon Yapmak İçin En İyi Cihazlar ve Fiyatları

Çeşitli sebeplerden dolayı bir lazer epilasyon kliniğine gidemeyen bayanlar istenmeyen tüylerine evde kendi kendilerine lazer epilasyon yaparak çözüm üretebilirler. Bu tam anlamıyla bir lazer epilasyon uygulaması olmayacak olsa da ıpl epilasyon cihazları size bu konforu ve pürüssüzlüğü yaşatacaktır. Tabi böyle bir işe başlamadan önce en iyi evde lazer epilasyon cihazları hangileri, fiyatları ne kadar gibi araştırmalar yapmak, forumlar okumak, evde ıpl epilasyon cihazı kullananların yorum ve tavsiyelerini incelemek gerekiyor. Bizler de öyle yaptık ve internette en iyi evde lazer epilasyon veya tüy alma cihazlarının hangileri olduğunu, olumlu yorumlar alan ve tavsiye edilen cihazların fiyat aralıklarının ne kadar olduğu ile ilgili bir liste hazırladık.

Herhangi bir reklam yapma amacı gütmeden sadece öneri olarak sunacağımız evde tüy yok etme cihazları ile ilgili listemizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

Evde Lazer Epilasyon İçin Bazı Cihaz Önerileri
* Philips Lumea Serisi 2006/11 Ipl cihazlar danışılan uzman hekimlerinde tavsiye ettiği kullanıcının da çok fazla olumsuz yorumlar yapmadığı cihazların başında geliyor. Bu evde lazer epilasyon aletinin fiyatları da internet ve mağazalarda bakacak olursanız 1100 TL ile 1500 TL arasında değiştiğini görebilirsiniz.

* Rowenta EP9870 Ipl Derma Perfect evde epilasyon aletleri de kalıcı olarak 3 ayda yüzde 83 tüy yok etme garantisi ile listemize giriyor. Kullanıcılardan olumsuz yorum almamakla birlikte ıpl epilasyon yapan güzellik merkezlerinde tercih edilen markaların başında Rowentanın bu serideki cihazları geliyor. Cihaz fiyatları 1300 – 1600 TL civarında.
eni-iyi-evde-ipl-cihazlari
* Remington Ipl Light prestige evde epilasyon aletinin de bazı ciltlerde çok etkili olduğu ifade ediliyor, kullanıcısı da oldukça fazla olan Remington ıpl daha detaylı araştırılmaya değer bir cihaz. İlgili serinin fiyatları da 900 – 1200 TL civarında.

* Silk’n Glide 150 bin adet ışık atımı yapabilen evde ıpl epilasyon cihazı da uygun fiyatı ve olumlu sonuçları ile tercih edilebilir evde lazer epilasyon aletleri listemize giriyor.  Cihazları 500 TL ile 800 TL arasında değişen fiyatlara satın alabilirsiniz.

Lazer epilasyon işlemlerinizi evinizin konforunda ıpl cihazlar kullanarak gerçekleştirmek istiyorsanız yukarıda saymış olduğumuz cihazları bir de kendiniz araştırarak uygunluk ve bütçe – fiyat analizinize göre satın alabilirsiniz. Eğer daha önceden yukarıda saymış olduğumuz evde lazer epilasyon aletlerini kullandıysanız yorum, öneri veya şikayetlerinizi yazımızın altına iletebilirsiniz.  

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini