TR türkiye
sohbet siteleri

Tüy Dökücü Limon Kürü Nasıl? Kullananlar

Tüy Dökücü Limon Kürü Nasıl? Kullananlar

İstenmeyen tüyler tüm bayanların en büyük korkulu rüyaları arasında yer almaktadır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için farklı farklı türde çözümler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları bitkisel olmakla birlikte bazıları ise lazer epilasyon veya kimyasal yollarla kurtulmak gerekmektedir.


İstenmeyen tüyler öncelikle en büyük sorunu bayanlarda oluşturmaktadır. Bayanların bu konuda fazlasıyla muzdarip olduğunu ve kurtulmak için binlerce çeşit farklı yollara başvurduğunu bilmekteyiz. Harcanan binlerce paranın yanında harcanan binlerce yöntemlerde bu sorunların ne kadar büyük sıkıntılara yol açtığını söylemeden geçmemekteyiz.


Bu hafta sizlerle bir çok arkadaşımızın deneyerek ve güzel olumlu sonuçlar aldığı bir kürün yapılışı ve hazırlanışı ve uygulanması hakkında bilgiler vereceğiz. Farklı farklı kürlerin olduğunu ve hepsinin farklı vücut türlerinde etkili olduğunu söylemek zorundayız. Her vücut yapısına her kür uygun gelmemektedir. Bunu Özel Bölgelikle belirtmek isteriz.


Limon Kürü Nasıl Hazırlanır?yoc49fur kc3bcrc3bc

Limon kürü bir çok kürden daha fazla etki göstermektedir. Çünkü ilk tüy dökücünün bile limondan yapıldığını sizlere belirtmek isteriz. Limonun içerisindeki asidik yapısı tüyleri dökmenize yardımcı olmaktadır. 1 adet limon ve 2 çay kaşığı tuzdan oluşmaktadır.Bir kaba güzelce 1 limonu sıkınız ve içerisine 2 çay kaşığı tuzu ilave ediniz. 3-4 dakika güzelce karıştırınız kürü limon ve tuz birbirine iyice geçtikten sonra hazırlamış olduğunuz limon kürünü güzel bir pamuk veya gazlı bez yardımıyla istemediğiniz tüylerin diplerine yerleşecek şekilde sürünüz. Limon kürünü ortalama 10-15 dakika vücudunuzda bekletiniz ve daha sonra ovalayarak bol su ile yıkayınız ve böylelikle istenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulmuş olacaksınız… Limon kürünün vücuttaki tüylerden daha kolay kurtulmanızı sağlayacak bir diğer işlem ise ağdadan sonra uygulayınız ortalama 4- 5 defa limon kürünü uyguladıktan sonra gözle görülür bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulduğunuzu göreceksiniz…

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini