TR türkiye
sohbet siteleri

Whoo Topical Lokal Anestezi Uyuşturucu Krem Kullananlar

Whoo Topical Lokal Anestezi Uyuşturucu Krem Kullananlar

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir çok lazer epilasyon iğneli epilasyon vb. cihazlarla birlikte kullanılan bir uyuşturucu kremi tanıtacağım. Bu uyuşturucu krem diğerlerinden çok farklı, hem kaliteli hem profesyonel kullanımlar için kullanılabilen bu ürün bir çok arkadaşımız tarafından kullanılmaktadır.

Ürün asıl olarak acı azaltacı şeklinde piyasaya sürülmüş olmasına karşın lokal anestezi olarakta kullanılabilmekte ve lokal anestezi görevi görmektedir.

Lokal Anestezi Uyuşturucu Krem Kullananlar

Whoo topical uyuşturucu krem, kalıcı makyaj işlemlerinde, dövme yaptırma ve dövme sildirme işlemlerinde, ağda işlemlerinde, iğneli epilasyon ve lazer epilasyon işlemlerinde, mezoterapi işlemlerinde ve dermaroller işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Genel itibari ile Whoo topical uyuşturucu krem firmaların sıklıkla tercih ettiği bir ürün olmakla birlikte fiyat performans açısından baktığımızda ise 29.00 TL’lik fiyatıylada her bütçeye uygun bir fiyata sahip olmaktadır.

Aynı zamanda bu ürün saç ekim merkezleri tarafından saç ekimi sırasında ve botox uygulamaları sırasındada kullanılabilmektedir.

Whoo-Topical-Lokal-Anestezi-Uyuşturucu-Krem-Kullananlar-Editörün Kullanım Yorumu

Arkadaşlar ürünü dudaklarım ve elimin üstü tarafında kullandım. Dudaklarımı hiç ama hiç hissetmeme  yarayan bu ürün el üstünde ise karıncalama yaparak aşırı derecede duyarsız hale getirdi. Ürün kullanımında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini