TR türkiye
sohbet siteleri

Cheveux Diode Lazer Epilasyon Cihazı İle Ütüleme Epilasyon

Cheveux Diode Lazer Epilasyon Cihazı İle Ütüleme Epilasyon

Lazer epilasyon cihazları dendiğinde piyasada rekabet her geçen gün artıyor. Birçok lazer epilasyon cihazı alternatifi bulunurken bu cihazlar arasında öne çıkanlar şüphesiz ki diode lazer epilasyon cihazları. O cihazlardan birtaneside Cheveux diode lazer epilasyon cihazı. Bu yazımızda Amerikan teknolojisi bu diyot lazer cihazı hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız.

FDA onaylı ve CE sertifikasına sahip olan bu Amerikan üretimi Cheveux diode lazer epilasyon cihazı ütüleme lazutuleme-diode-lazer-cihazlarier teknolojisini de destekliyor. Diode lazerler arasında ütüleme epilasyona olanak sağlayan birkaç cihazdan biri olan Cheveux Türkiye pazarında da Panamed aracılığı ile satılıyor.

1 Saniyede 10 atış yapan ve ütüleme epilasyon yöntemi ile çalışan Diode cheveux lazer epilasyon cihazı diğer lazer cihazları gibi yüksek atış enerjisi sağlamak yerine, daha düşük atış enerjisi ile kısa sürede daha çok ve sık atış prensibi ile çalışıyor. Bunun sonucunda da ağrı ve acı hissi duyulmadan, yanık ve kızarıklıklara sebep vermeden daha güvenli ve etkili epilasyon sonuçları gözlenebiliyor.

ABD üretimi Cheveux ütüleme lazer epilasyon cihazı her kıl ve cilt tipinde etkili olduğu, saniyede 10 atış ile benzer cihazlara göre hayli üstün olduğu, FHR modu, HR modu ve SR modu gibi 3 farklı modda çalışma yapılabilmesi bu cihazın artı Özel Bölgeliklerinden.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini