İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Cheveux Diode Lazer Epilasyon Cihazı İle Ütüleme Epilasyon

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Lazer epilasyon cihazları dendiğinde piyasada rekabet her geçen gün artıyor. Birçok lazer epilasyon cihazı alternatifi bulunurken bu cihazlar arasında öne çıkanlar şüphesiz ki diode lazer epilasyon cihazları. O cihazlardan birtaneside Cheveux diode lazer epilasyon cihazı. Bu yazımızda Amerikan teknolojisi bu diyot lazer cihazı hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız.

FDA onaylı ve CE sertifikasına sahip olan bu Amerikan üretimi Cheveux diode lazer epilasyon cihazı ütüleme lazutuleme-diode-lazer-cihazlarier teknolojisini de destekliyor. Diode lazerler arasında ütüleme epilasyona olanak sağlayan birkaç cihazdan biri olan Cheveux Türkiye pazarında da Panamed aracılığı ile satılıyor.

1 Saniyede 10 atış yapan ve ütüleme epilasyon yöntemi ile çalışan Diode cheveux lazer epilasyon cihazı diğer lazer cihazları gibi yüksek atış enerjisi sağlamak yerine, daha düşük atış enerjisi ile kısa sürede daha çok ve sık atış prensibi ile çalışıyor. Bunun sonucunda da ağrı ve acı hissi duyulmadan, yanık ve kızarıklıklara sebep vermeden daha güvenli ve etkili epilasyon sonuçları gözlenebiliyor.

ABD üretimi Cheveux ütüleme lazer epilasyon cihazı her kıl ve cilt tipinde etkili olduğu, saniyede 10 atış ile benzer cihazlara göre hayli üstün olduğu, FHR modu, HR modu ve SR modu gibi 3 farklı modda çalışma yapılabilmesi bu cihazın artı Özel Bölgeliklerinden.

3 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 4.375 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git