TR türkiye
sohbet siteleri

Epilaser Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Kliniği – Marmaris

Epilaser Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Kliniği – Marmaris

Muğla Marmariste 2008 yılından itibaren faaliyetlerine başlayan Epilaser Clinic, estetik güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları ile hizmetlerini sürdürüyor. Tecrübeli personeli ve tüm uygulamamaların hekim tarafından veya kontrolünde gerçekleştirildiği Marmaris lazer epilasyon merkezlerinden Epilaser Klinikte birçok güzellik uygulaması ile de hizmet veriliyor.

Marmaris güzellik merkezleri dendiğinde akla gelen kurumlardan olan Epilaser Güzellik Kliniği, klinik şartlarındaki hizmetleri ile marmariste lazer epilasyon ve güzellik uygulamalarında tercih edilebilir alternatiflerden. Lazer epilasyon, lazer akupunktur, botox ve dolgu, ozon terapi ve ozon sauna tedavisi, cilt bakımı, vücut bakımı, bölgesel zayıflama tedavileri, karbositerapi gibi uygulamalar Muğla Marmaris estetik ve güzellik merkezlerinden Epilaser Klinikte gerçekleştirilmektedir.

Epilaser Clinik hakkında, klinikte gerçekleştirilen uygulamalar hakkında veya da randevu isteğinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Epilaser Estetik ve Güzellik Kliniği İletişim Bilgileri
Adres: Tepe mahallesi 61. sokak no:10/6 Marmaris/Muğla
Telefon: 0252 412 02 72

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini