İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Primelase HR Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

27 Ekim 2020 tarihinde eklendi, 40 kez okundu.

Diode lazer cihazlar kategorisinde yer alan Primelase HR Lazer Epilasyon Cihazı 810nm dalga boyuna sahip ve 4800Wgücü ile mükemmelliği arayanlar için mükemmel bir cihaz diyebiliriz. Primelase cihazı Cosmoplus Kozmetik firmasının teknolojileri yakından seyrederek ve hem kaliteli cihazların ithalatını yaparak ve aynı zamanda teknik servisliğini yaparak kaliteli bir cihaz deneyimi sunmaktadır. Hadi ilk olarak cihazımızın teknik özelliklerine bir göz atalım.

Primelase HR Lazer Cihazı Teknik Özellikleri

  • 810nm diode dalga boyu
  • 4800w maks güç
  • 1-10hz arası çalışma modu
  • Ütüleme Epilasyon imkanı
  • Buz Lazer Sabit +5 derece soğutma
  • 20*9,   30*9,   30*17 Spot başlık boyutu
  • Geniş dokunmatik ekran
  • TSE ve CE Belgeli
  • FDA onayına rastlanılmadı.

Primelase HR Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Editörün Yorumu

Primelase HR cihazı gerçekten kaliteli ve bir çok işinizi rahatlıkla yapacağınız bir cihaz diyebilirim.  Aynı zamanda USP ultra kısa atış teknolojisi sayesinde cildinize zarar vermeden kıl kökünü hızlı bir biçimde yakarak cildi yandırmadan kıl kökünü patlatır. 3 farklı spot başlık boyutuna sahip olarak farklı bölgeler için farklı spot başlıklar kullanarak daha verimli bir epilasyon imkanı sunmaktadır. Tüm cilt tonları ile çalışmak için tasarlanması aynı zamanda yüksek verimli olması sebebiylede tercih sebebi olmaktadır.  Cihaz alınabilecek kalitede bir cihaz olmakla birlikte diode cihazlar Ülkemiz vatandaşlarının cilt tipine en uygun cihazdır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git