Philips Satinella BRE611 Epilatör Nasıl? Kullananlar

26.10.2020
292
Philips Satinella BRE611 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips’in bir diğer ürünü olan Philips Satinella BRE611 Epilatörün tanıtımını yapacağız. Philips bu ürününde 4 adet farklı başlık ile gelmektedir. Hadi cihazımızın teknik özelliklerine bir göz atalım.

Philips Advanced BRE611 Epilatör Teknik Özellikleri

 • Islak ve Kuru Kullanım imkanı
 • Kablosuz kullanım imkanı
 • Duşta kullanabilme rahatlığı
 • Tıraş başlığı
 • Daraltıcı başlık
 • İnceltici başlık
 • 32’li Cımbızlı başlık
 • 40 Dakikaya varan kullanım
 • 2 farklı hız ayarı
 • Işıklı başlık ile ince tüyleri görme imkanı

Philips Satinella BRE611 Epilatör Kullanım Alanları

 • Tüm Vücut bölgelerinde kullanmaya uygundur.

Philips Advanced BRE611 Epilatör Fiyatı

Fiyat olarak güzel bir fiyata sahiptir. 500 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

Philips Satinella BRE611 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips Satinella BRE611 Epilatör Editörün Yorumu

Güzel bir ürün olan Philips BRE611 epilatör gerçekten her işinizi göre bilecek bir üründür. Her konuda yardımcı olacak bu ürünle inceltici başlığı kullanarak  hassas bölgelerde ve ince bölgelerde kullanmaya uygundur. Aynı zamanda tıraş makinesi gibide kullanabilirsiniz. Fiyat olarak uygundur. 2 kademeli hız ayarı olmasıda güzel bir özellik olacaktır.

Philips BRE611 Epilatör Kullanıcı Yorumları

Kalın tüyleri alışı fena değil ama ince tüyleri almak için bikaç defa üstünden geçmek gerekiyor. Duşta kullanımı çok rahat,temizlemesi de. Diğer epilatörler gibi ıslanınca paslanma derdi de yok. Tüy kısaltma aparatı işlevsel beğendim. Elde tutuşu bi o kadar rahat. Ama dediğim gibi ince tüylerde uğraştırıyor maalesef.

Sesi fazla değil baş ağrıtmıyor. Çok kullanışlı ve etkili. Çok beğendim. Işıklı olması çok iyi. Ve şarjlı kablosuz aynı cep telefonu gibi.

Ürün şık görünüyor, aksesuarları tam, ışığı baya güçlü, ağzı hakkında kötü yorum yapmışlar ama o kadar kötü değil bence hatta geniş, ki bu bi avantaj, paketlemeden 1 yıldız kırıyorum. Fiyatına göre alınabilecek bir ürün tavsiye ederim.

Eşime aldım diğer markalara hiç bakmayın cımbız sistemi çok güzel bazı yorumlarda almıyor kırıyor demişler nedeni cımbızının kavrama kısmına dikkat etmediğinden kaynaklı cihazı dik konumda kullanırsanız harika alıyor.

Kesinlikle almayın , asla tek seferde almıyor aynı yeri 5 kez geçmek zorunda kaldım ki hala almadığı yerler oldu , bazı tüyleri kırıyo, makinenin ağız şekli o kadar kötüki kenarları yüksek olduğundan koltuk altı gibi bölgelerde orta kısım tüylere dokunamıyo bile , braun ve philips i çok yakın zamanlarda denedim braun yüz kat daha iyidir braun silkepil 5 i kullandım aynı fiyata onu almanızı öneririm.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.