TR türkiye
sohbet siteleri

Afyonkarahisar Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Afyonkarahisar Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Lazer epilasyon işlemi günümüzde erkek ya da kadın cinsiyet fark etmeksizin tüylerinden tamamen kurtulmak isteyenlerin hayat kurtarıcısı olmaktadır. Bunun yanı sıra tüyleri kökten tamamen yok etmesi ile kisilere zaman kazandırarak cok tercih edilen bir işlem olmaktadır.

Lazer epilasyonda prensip, kıl folikülünde yerleşmiş bulunan melanin adı verilen renk maddesinin lazer ışığı tarafından tutularak ısıya dönüşmesini sağlamak daha sonra da ortaya çıkan bu ısı enerjisi ile kıl folikülünü tahrip etmektir. Ve bu sayede kılların kökten tamamen yok olmasını sağlamaktadır.

Lazer epilasyon işlemi birçok seans sonrası etkisini tamamen göstermektedir. Lazer epilasyon işleminin seans sayısı kişinin kıl yapısına, cildine ya da kişinin uygulayacağı bölgeye göre farklılık göstermektedir. Kişinin işlemi uygulayacağı bölge sayısı ne kadar artar, ve bölgenin diğer bölgelere göre daha fazla seans sayısı gerektirme gibi konular olursa fiyat daha fazla olmaktadır. Bunun yanı sıra Lazer epilasyon işlemi birden fazla cesiti olan bir işlemdir. Lazer epilasyon işlemi öncesinde kişinin cildin ve kıl yapısına bakılarak kişiye uygun lazer epilasyon ceșidi uygulanmaktadir.

Afyonkarahisar Türkiye’nin Ege bölgesinde yer alan bir ildir. 18 ilçeye sahip olmaktadır. Mermercilik ve gıda sektörunde oldukça gelişmiştir.

Türkiye’nin tüm illerinden oldukça yaygın olan lazer epilasyon işlemi Afyonkarahisar ilinde de merkezini bulundurarak yaygınlaşmaya devam etmektedir. Afyonkarahisar Lazer epilasyon seans fiyatları her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerlerinde belirlenmektedir.

Afyon şehrinde faaliyet gösteren lazer epilasyon firmalarından edindiğimiz lazer epilasyon ortalama seans fiyatlarını paylaşacağız.

Afyon şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen herkes ilk olarak kendine acaba fiyatlar hakkında nasıl bilgi sahibi olabilirim şeklinde sorular sormaktadır. Bizde bu konuyu biraz irdeleyerek bu konu hakkında arkadaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz. Lazer epilasyon ile alakalı aklınıza takılan tüm soruları bize yorum kısmından sorabilirsiniz.

Ah şu istenmeyen kıllar. Nedir sizden çektiklerimiz bir bilseniz. Diyor bazı kullanıcılarımız. Bizde onlar için çözümler sunmaktan onur duyarız. Çünkü istenmeyen tüylere en kesin ve pratik çözüm olarak en önemli etken lazer epilasyondur. Lazer Epilasyon ile artık istenmeyen tüy denilen bir şeyin kalmadığını her türlü çözüm sunulduğunu bildirmek isteriz.

Bu sebeple bir çok arkadaşımızın yakındığı en önemli konu olarak karşımıza lazer epilasyon seans ücretleri karşımıza çıkmaktadır. Afyon şehrinde lazer yaptıracaklar için lazer epilasyon fiyatlarını paylaşma gereği duyduk maksat yüksek fiyat sunulup mağdur olmamanız için.

Aynı zamanda eğer dilerseniz şehrinizde faaliyet gösteren Afyon Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyerek şehrinizde var olan lazer epilasyon firmalarını inceleyebilir. Aynı zamanda Afyonkarahisar şehrindeki firmalar hakkında yazılan tavsiye yorum ve şikayetleri inceleyebilirsiniz.

Afyon ili ve Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ‎, Evciler‎, Hocalar, İhsaniye‎, İscehisar, Kızılören‎, Sandıklı‎, Sincanlı, Sultandağı ve Şuhut ilçelerinde ve il merkezinde güncel lazer epilasyon seans fiyatlarımız sizlerle.

afyon lazer epilasyon seans fiyatları

AfyonKarahisar Lazer Epilasyon Güncel FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL
Not: Afyon Lazer Epilasyon seans fiyatları konumuzu güncelledik. Tüm fiyatlarımız yeni yıla uygun olarak ayarlandı.

Daha Fazlası: Afyon Dövme Sildirme Fiyatları  konumuzu inceleyiniz.

Afyon lazer Epilasyon Ücretleri, Afyon Lazer Epilasyon, Afyon Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

2 Yorumlar
Esra

Ben Afyon karahisarda Lazer Epilasyon yaptırdım Asrın güzellik merkezi adında bir yer dolandırdılar beni 1500 tl mi aldılar ve Benin kıllarımda bir azalma olmadı bide üstüne 1000 tl daha ver hallederiz dediler baştan anlaşma yapmıştık ona bile sadık kalmadılar beni dolandırdılar ben onları Allah’a havale ediyorum eğer Afyon’da lazere gitmeyi düşünen varsa sakın Asrın güzellik merkezine gitmeyin benim param gitti bari sizin gitmesin allahtan bulsunlar

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini