TR türkiye
sohbet siteleri

Özel Lazerline Polikliniği Epilasyon ve Güzellik – İstanbul

Özel Lazerline Polikliniği Epilasyon ve Güzellik – İstanbul

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere çok kaliteli işler başaran bir lazer epilasyon firması hakkında bilgi vermek istiyorum.  İstanbul şehrinde toplamda 3 farklı bölgede lazer epilasyon hizmeti veren ve Bakırköy, Nişantaşı, Avcılar da hizmet vermektedir.

Adında sıklıkla söz ettiren ve yaptığı hizmetler ile Adını duyuran doktorumuz Dr. Saliha Sönmezateş ve Dr. Gülşen Erdem doktorlarımızın deneyimleri ile binlerce kişiye kaliteli hizmet sunmaktadır.

Polikliniklerinde sadece Lazer epilasyon ile yetinmeyip, Estetik, Cilt Bakımları, Bölgesel İncelme, Dövme Sildirme, Sivilce tedavileri ile hizmet sunmaktadır.

Firma hakkında detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulduğumuz Özel Lazerline Polikliniği İstanbul da ikamet edenler için bulunmaz bir hizmet olarak karşımızda.

Özel Lazerline Polikliniği, polikliniklerinde Alexandrite lazer, ND-Yag Lazer, Diod Lazer ve IPL Lazer olmak üzere toplamda 4 adet lazer cihazı ile hizmet vermektedir. Ve bilmeniz gerekir ki piyasada bulunan en kaliteli ve tüm cihazlar ile hizmet vererek piyasanın ihtiyaç duyulan tüm sorunlara çözümler üretmektedir.zel Lazerline Polikliniği Epilasyon ve Güzellik İstanbul


Özel Lzrline Bakırköy
İstanbul Cad. Zeytinlik Mah. Halkçı Sk. Marmara Apt. No:1 Kat:3 (Carusel karşısı)
T: 0212 571 09 07 – 08


Özel Lzrline Nişantaşı
Teşvikiye cad. no: 115 Daire:7 – Nişantaşı
T: 0212 296 33 94


Özel Lzrline Avcılar
Merkez Mah. Fırın Sok. Topçuoğlu Apt. No:22A/16 (Barış Manço Kültür Merkezi Karşısı, Garip Usta Pastanesi Yanı)
T: 0212 591 26 46 – 47

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini