TR türkiye
sohbet siteleri

Ağrı Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ağrı Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Cinsiyet fark etmeksizin herkesin dert ettiği kıl problemi vardır. Bunların her ay almak zorunda kalmak yerine kalıcı bir yöntemle kurtulmak isteyen çok kişi vardır. Bu yüzden lazer epilasyon işlemini tercih etmektedirler. Ve bu sayede lazer epilasyon işlemi her gecen gün daha fazla yaygınlaşmaya bașlamıștır.

Ișınların uyarılması ile elde edilen ıșık demetine lazer denir. Tıbbi ve estetik gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Kozmetik ve psikososyal bir sorun olan tüylenmenin giderilmesi için kullanılan lazer epilasyon yaklaşık 25 senedir uygulanan bir yöntemdir. Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilen lazer epilasyon işleminde ilk uygulama öncesinde 15 gün boyunca tüylere dokunulmaması gerekmektedir. Bunun amacı tüylerin miktarını ve sertligini Rahat bir şekilde gozlenmesi ve lazerden alınan verimliliğin daha fazla olmasını saglamaktir.

Planlama yapıldıktan sonra uygulama yapılacak bölge temizlenir. Kıl tipi ve yoğunluğu, cilt tipi ve rengi gibi parametreler uzmanlar tarafından incelendikten sonra uygun cihaz ile istenilen bölgeye seri atışlar yapılarak işlem başlar. İşlemin tamamlanması cilt ve tüy tipine, rengine, alanın genişliğine göre değişiklik gösterir. Belirli periyotlarla işlemin tekrarlanması gerekir. Ve bu işlem bir çok seanstan oluşmaktadır. Bu seans sayıları ise kişiye göre farklılık gosterebilmektedir.

Ağrı Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. Ve 8 ilçesi bulunmaktadır. Ağrı ilinde de lazer epilasyon işlemi her ilde aynı şekilde olduğu gibi kişinin lazer epilasyon uygulayacagi bölgeye ve seans sayısına göre belirlenmektedir. Ağrı ili lazer epilasyon seans fiyatları her ilde belirlenen fiyatların ortalamasıdır. Ve lazer epilasyon işleminin bir kac ceșidi bulunduğu için uygulanan lazer epilasyon ceșidine göre de fiyat da farklılık görülebilmektedir.

Ağrı Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Bu arada Ağrı şehrinde bulunan lazer epilasyon firmalarını merak ediyorsanız. Ağrı Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu okuyarak şehrinizde faaliyet gösteren firmalar hakkında tavsiye yorum öneri ve şikayetleri öğrenebilirsiniz.

Not: Ağrı Lazer Epilasyon Seans Fiyatları konumuzu güncel fiyatlar doğrultusunda yeni yıla uygun olarak güncelledik.

Dahası: Ağrı Dövme Sildirme  Konumuzu okuyarak da şehrinizde bulunana dövme sildirme merkezlerini öğrenebilirsiniz.

ağrı lazer epilasyon seans fiyatları

Ağrı Lazer Epilasyon Güncel FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut440 TLTüm Vücut640 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal130 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi veren bu sayfada Ağrı ili lazer epilasyon fiyatları listelenmektedir.

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere Ağrı ilinde lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarım için, akıllarında bir fiyat oluşması için ortalama lazer epilasyon seans ücretini aktaracağım.

Lazer epilasyon yaptırmanın meşakatlı bir iş olduğu bu günlerde lazer epilasyon yaptırmanın başlıca zorluğu olduğunu hatırlatmak isteriz. Lazer epilasyon yaptırmanın insanlar açısından kendine güven duygusunu hissettirdiği vede kaliteli bir yaşam sunduğunu bildirmek isterim.

Lazer epilasyon hem gençlerde hem yaşlılarda, hem bayanlarda hem erkeklerde herhangi bir sakınca olmadan yaptırmanızı sağlamaktadır. İstenmeyen tüyler gibi lanet şeylerden kalıcı olarak bir daha bedeninizde görmemenizi sağlamaktadır.

Tabi bu işin birazcıkta ücret kısmı kendini göstermektedir. Ağrı şehrinde lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız için aşağıdaki listemiz önemli derecede bir kolaylık sağlayacaktır.

Ağrı ili ve Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay ve Tutak ilçelerinde lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için lazer epilasyon fiyatlarını sunduk.

Ağrı lazer epilasyon, Ağrı Lazer Epilasyon Fiyatları, Güncel Lazer Epilasyon

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini