TR türkiye
sohbet siteleri

Amasya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Amasya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere Amasya şehrinde lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız için örnek olması maksadıyla ortalama Amasya Lazer epilasyon fiyat listesi paylaşmak istiyoruz.

Lazer epilasyon, vücut ve yüz tüylerinin kalıcı olarak tamamen giderilmesini sağlayan bir yöntemdir. By yöntem sayesinde her ay tüy almak zorunda kalınmamakta ve aynı zamanda zamani olmayanlar için kolaylık saglamaktadir.

Lazer epilasyon işleminde prensip kıl rengine bağlıdır. Renge duyarlı olan lazerler köyü renkli tüyü yakalayarak tahrip ederler. Bu esnada kıl kökü yanar ve kalıcı olarak yok olur. Bu yüzden lazer epilasyon sırasında tüyler kısaltılır çünkü amaç tüyün kökünü yakmaktır. Lazer epilasyon işleminde birden fazla lazer epilasyon ceșidi olduğu için kişiye göre farklı lazer epilasyon işlemi uygulanır.

Vücut ve yüzdeki tüyler, bölgeye göre değişen yaklaşık 2-4 ay gibi aralıklarla aktif ve uyuma dönemine girerler. Lazer epilasyon sadece aktif olan tüylerde etkili olur. Bir bölgenin tamamınında 100 kıl varsa 20 si aktif diğerleri ise uyuma durumundadir. Bir seansta tüm tüyler aktif olmadığı için bir çok seans sürer.

Lazer epilasyon uygun cihaz ve dozlarla yapılmazsa veya cilt yeni güneşe kalıp bronzlaştığı zamanlarda uygulama yapılırsa ciltte geçici yanıklar olabilir. Genel olarak lazer epilasyon yapıldıktan birkaç saat sonra ciltte koyuluklar belirir. Eğer yüzeysel bir yanıksa 1 haftada dökülür ve yerinde beyazlıklar kalır. Bu beyazlıklar 6 ay içinde iyileşir. Eğer derin bir yanıksa ciltte kalıcı koyuluk ve beyazlık kalabilir. Ancak bu durum çok olağandışı bir uygulama ile yapılabilir. Normal koşullarda kalıcı yan etki beklenmez.

Amasya ili Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. 7 ilçeye sahiptir. Amasya ilinde de her ilde olduğu gibi lazer epilasyon uygulanan yerler vardır. Her lazer epilasyon merkezlerinde farklı fiyatlar belirlendigi gibi Amasya lazer epilasyon seans fiyatları da farklıdır. Amasya lazer epilasyon seans fiyatları genellikle her ilde belirlendigi gibi belirlenmektedir.

Bu konumuz Amasya ili ve Göynücek Gümüşhacıköy Hamamözü Merzifon Suluova Taşova ilçelerindeki fiyat listesidir.

Amasya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdikten sonra sizlere yardımcı olacak en önemli diğer etkenin ise kaliteli bir klinik bulmaktır. Bu konuda da sizlere yardımcı olmak amacıyla Amasya Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet  konumuzu inceleyebilir şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında muayene olmuş arkadaşlarımızın tavsiye yorum öneri ve şikayetlerini öğrenebilirsiniz.

Dahası: Amasya Lazerle Dövme Sildirme konumuzu inceleyerek şehrinizde faaliyet gösteren dövme sildirme yerlerini öğrenebilirsiniz.

amasya lazer epilasyon seans fiyatları

Amasya Lazer Epilasyon  FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut453 TLTüm Vücut630 TL
Dudak Üstü32 TLSakal Üstü33 TL
Çene32 TLBoyun33 TL
Favori32 TLEnse33 TL
Boyun32 TLTüm Sakal120 TL
Tüm Yüz90 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü20 TL
Yarım Kol100 TLKoltuk Altı35 TL
Tüm Kol125 TLOmuzlar110 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs160 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs210 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.210 TL
Üst Bacak + Bikini240 TLSırt + Omuz315 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar430 TL
Tüm Bacak300 TLKollar190 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Lazer epilasyon yaptırıp istenmeyen kıllarınızdan kurtulmak isteyenler için bu işin biraz zor ve sıkıntılı yollarından biri olan kaliteli lazer epilasyon firması bulmak ve kaliteli bir firmanın sunduğu uygun fiyattan yararlanmak olduğunu bilmekteyiz.

Bizde takipçilerimizin fiyat konusunda mağdur olmaması için ve fiyat konusunda sıkıntı yaşamamaları için Amasya şehrinde faaliyet gösteren firmalardan edindiğimiz ortalama fiyat listesini paylaşmak istiyoruz. Aşağıda sunduğumuz listede bayan ve erkek ayrımı yaparak ve bölgelere göre lazer epilasyon seans ücretleri sizlere sunduk.

Not: Tüm fiyatlarımız Güncel fiyat listeleri ile tekrardan düzenlenmiştir.

Amasya lazer epilasyon, Amasya lazer epilasyon güncel fiyat listesi

2 Yorumlar
Banu

Kaç yıl önceki fiyat açıklamanız bilmiyorum ama tüm vücut epilasyon 400 küsür değil maalesef

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini