TR türkiye
sohbet siteleri

Kaş Ekimi Kaş Konturu Fiyatı Nedir? Esin Hanım

Kaş Ekimi Kaş Konturu Fiyatı Nedir? Esin Hanım

Soru: Editör Benim kaşlarım çok seyrek ve çıkmıyor, Kaş makyajı değilde kaş ekimi yani konturu yaptırmak istiyorum ne kadar olur? Yeriniz Kayseri de mi?

Cevap: Merhaba değerli okuyucum Esin Hanım. Bana iletmiş olduğunuz soruyu okudum. Anladığım kadarı ile kaşlarınız çok seyrek ve yapmış olduğunuz yöntemler herhangi bir çözüm sunmamaktadır. Siz ise bu duruma kalıcı makyaj denilen uzun süreli makyaj yerine kesin ve kalıcı olan Kayseri de Kaş Konturu yaptırmak istiyorsunuz.

İlk olarak Kaş Konturu nedir onu anlatalım….

Kaş ekimi FUE denilen bir yöntem ile saçların arka tarafından alınan saç köklerinin kaş bölgesine taşınması işlemidir. Kıl köklerinin alınacak olan ense bölgesi tıraş edilerek bölgede bulunan kıl köklerinin dikkatli bir şekilde taşınır.

Daha sonra ise kaş bölgenize lokal anestezi uygulanarak bölgenin uyuşturulup acı hissetmemesi Kaş Ekimi Kaş Konturu Fiyatı Nedir Esin Hanımsağlanır. Daha sonra ise enseden alınan kıl kökleri kaş bölgesine nakledilir.  Kalıcı kaş yöntemi ortalama olarak 1,5-2,5 sene arasında kullanılabilmektedir.

Şayet daha sonra herhangi bir şekilde sıkılmanız durumunda Lazer ile kalıcı makyaj silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Peki diğer sorunuza gelecek olursa kalıcı kaş konturu fiyatını merak etmektesiniz. Bu işlem Kayseri şehrinde ortalama bir fiyatı ele almaya kalkışırsak bu işlem 300-500 TL arsında bir fiyat tutmaktadır.

Tabi bu fiyatlar arasında ki farklar firmalar arasındaki kalite ve deyimden kaynaklanmaktadır. Kaş konturu yapacağınız firmayı ilk başta gidip görüp daha sonra ise fiyat ortalamasına değinebilirsiniz.

Dahası: Bu konu hakkında daha detaylı bilgiye daha önce yazmış olduğum Buraya Tıklayınız… konuyu okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini