İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Ankara Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Ankara şehrinde lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız için lazer epilasyon seans ücretleri hakkında bilgiler sunarak ortalama bir fiyat hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

Özellikle kadınların en büyük dertlerinden biri olan kıl problemi için bir çok yöntem bulunsa da kadınlar kalıcı bir çözüm ile tüylerinden kurtulmak isterler. Bu nedenle ise kalıcı çözüm olan lazer epilasyon yöntemini tercih ederler. Ancak lazer epilasyon yönteminde de belli bir süre beklemeleri gerekmektedir. Çünkü lazer epilasyon işlemi birden fazla seans sonrasında tamamen etkisini gösteren bir işlem olmaktadır.

Lazer epilasyon yönteminde kişinin cildine göre belirlenen farklı lazer epilasyon ceșitleri bulunmaktadır. Bu lazer epilasyon ceșitleri kişinin kıl rengine ve cilt yapısına göre belirlenmektedir. Bu yüzden lazer epilasyon işlemi öncesinde uzman bir kişi tarafından lazer epilasyon işlemini gerçekleştirecek olan kişinin vücudunu incelemesi gerekmektedir.

Lazer epilasyon seans süresi uygulanacak bölgeye ve kişinin cildine göre belirlendigi için kişiye göre farklılık gosterebilmektedir. Ancak normal bir vücut yapısına sahip kişilerin lazer epilasyon seans sureleri 6-8 seans sürmektedir. Bunun dışında ise lazer epilasyon seans fiyatları vardır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise seans süresine ve lazer epilasyon merkezine bağlıdır.

Ankara Türkiye’nin başkenti ve en kalabalık ikinci şehri olmaktadır. 25 ilçeye sahip bir ildir. Çoğu ilçesin de lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her lazer epilasyon merkezlerinde farklı olabilir. Bunun sebebi ise o lazer epilasyon merkezinin konforu veya seans suresinin uzun yada kısa olmasına bağlıdır. Ankara ili lazer epilasyon seans fiyatları pahalı olabilmektedir çünkü başkent olduğu için diğer illere göre daha pahalı bir il olabilir.

Ankara Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Ankara Şehrinde faaliyet gösteren Lazer epilasyon klinikleri arasında kaliteli ve hizmet anlayışı açısından sağlam firmaları sıraladığımız ve muayene olan ilk ağızdan bilgi aktaran arkadaşlarımızın tavsiye yorum ve şikayetlerini incelemek için >> Ankara Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet  << bu konumuzu inceleyiniz.

Dahası: En kaliteli Ankara Şehrindeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri için >> Ankara Lazerle Dövme Sildirme  << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Ankara Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL
Not: Lazer Epilasyon Fiyatlarımız Güncel fiyatlar ile yeniden düzenlenmiştir.

Lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız için Ankara şehrinde ikamet edenler çok ama çok şanslı olduklarını bildirmek isteriz. Ankara şehrinde lazer epilasyon yapacak arkadaşlarımız için şehirde bulunan neredeyse yüzlerce firma arasından kendilerine en uygun olanı seçmek için çalışabilir ve en uygun firmayı tercih edebilirler. Bu arada yazımızın sonunda sizlere kaliteli klinik adreslerini de sunacağız.

Lazer epilasyon yaptırmanın en büyük zorlukları arasında tabiki de kaliteli uygun fiyat ve hizmet anlayışı geçmektedir. Kalitesiz bir anlayış ile yapılan lazer epilasyonların  zamanla tekrar tüylenmeye neden olduğunu Lazer epilasyon diye IPL yani Modern ağda diye bir sistemin yaptırdığını bildirmek isteriz. Kültür ve bilgi açısından lazer epilasyona uzak olan kişilerin dolandırılmaması için sizlere ortalama lazer epilasyon fiyat listesini aşağıda sunuyoruz.

Akyurt Lazer Epilasyon Fiyatları  Altındağ Lazer Epilasyon Fiyatları
Ayaş Lazer Epilasyon Fiyatları Bala Lazer Epilasyon Fiyatları Beypazarı Lazer Epilasyon Fiyatları Çamlıdere Lazer Epilasyon Fiyatları Çankaya Lazer Epilasyon Fiyatları Çubuk Lazer Epilasyon Fiyatları Elmadağ Lazer Epilasyon Fiyatları Etimesgut Lazer Epilasyon Fiyatları Evren Lazer Epilasyon Fiyatları Gölbaşı Lazer Epilasyon Fiyatları Güdül Lazer Epilasyon Fiyatları Haymana Lazer Epilasyon Fiyatları Kahramankazan Lazer Epilasyon Fiyatları Mamak Lazer Epilasyon Fiyatları Nallıhan Lazer Epilasyon Fiyatları Polatlı Lazer Epilasyon Fiyatları Pursaklar Lazer Epilasyon Fiyatları Sincan Lazer Epilasyon Fiyatları Şereflikoçhisar Lazer Epilasyon Fiyatları Yenimahalle Lazer Epilasyon Fiyatları

17 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 1.601 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git