TR türkiye
sohbet siteleri

Ardahan Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ardahan Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından estetik bir sorun olarak görünen tüylenmenin giderilmesi için kalıcı bir yol bulmak istenmektedir. Günümüzde tüyleri almak için bir çok yöntem vardır ancak bu yöntemler kalıcı bir çözüm olmadığı için kişilerin sorununu gidermemektedir. Kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir. Bu yöntem hem ülkemizde hemde diğer bir çok ülkede oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Lazer epilasyon, belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. En az 6 seans sonra tam sonuç veren bir işlem olmaktadır. Ancak bu işlem süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Çünkü her kişinin cilt yapısı ve kıl rengi aynı olmamaktadir.

Ardahan Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer alan bir ildir. 6 ilçesi bulunmaktadır. Hem nüfusu hemde ilçe sayısı az olan bir il olmaktadır. Her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Hatta il merkezinde birden fazla lazer epilasyon merkezi de bulmak mümkün olacaktır.

Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Bu yüzden fiyatlar da değişiklik olmaktadır. Ardahan ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer nüfusu az olan illerin verdigi fiyatlarına yakın fiyatlardır. Ancak her ilin fiyatlara etkisinin farklı olmasından dolayı düşük ya da yüksek fiyatlarla karşılașılabilmektedir.

Ardahan Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Lazer ile bu sorunlara kesin bir şekilde kurtulmanızı sağlarken aynı zamanda uygun fiyatlar ile cebinizi de düşünebilirsiniz. Eğer şehrinizde Ardahan şehrinde nerede lazer epilasyon yapacağınızı bilmiyorsanız >>> Ardahan Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Lazer ile dövme sildirmek için >>>Ardahan Dövme Sildirme

ardahan lazer epilasyon seans fiyatları

Ardahan Lazer Epilasyon Fiyatları

Ardahan Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Ardahan şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için Ardahan lazer epilasyon seans fiyatlarını paylaşacağız.

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylere kesin çözüm sunan lazer epilasyon cihazları ile bir çok konuda kendinizi özgün hissetmenizi sağlayacaktır. Lazer cihazları sevmediğiniz bölgenizdeki sevmediğiniz leke, kıl, tüy vb. şeyleri kesin ve kalıcı bir biçimde silerken ağrı ve acı hissetmenizi de ortadan kaldırmaktadır.

2 Yorumlar
Yaprak

Merhaba Ben lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ve Ardahan'da okuyorum. Bazı tedirgin olduğum noktalar var haklı olarak. Acaba bana mail adresimden ulaşabilir misiniz ?

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini