TR türkiye
sohbet siteleri

Iğdır Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Iğdır Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemiz gençlerinin çok dert ettiği bir sorun olan kıl alma sorunu için kalıcı bir çözüm bulup bu dertten kurtulmak istenmektedir. Kıl almak için birden fazla türlü türlü yöntemler olsada hiçbiri kalıcı olmadığı için insanların derdine bir çözüm olmamaktadır. Kalıcı çözüm olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi günümüzde oldukça yaygın bir yöntemdir. İster ülkemizde ister yurt dışında herkes tarafından memnun kalınmaktadır.

Lazer epilasyonda amaç kıl köklerini tahrip ederek aynı yerde bir daha kıl çıkmasını engellemektir. Bu amaçla kılların olduğu bölge verilen ışınla ısıtılarak kıl kökleri yakılır. Kıl köküne gönderilen ve kıl kökü tarafından emilen enerji o alanda ısıya dönüşür. Ve bu sayede kılların bir daha çıkmamasını sağlar.

Lazer epilasyon yönteminde en önemli konulardan biri seanslara zamaninda gitmektir. Zamaninda gidilmez ise istedigimiz gibi bir sonuç alamayip olumsuz sonuçlarla karşılașılır. Ve bir diğer konu ise işlem sırasında işlemi gerçekleştiren kişinin koruyucu gözlük takmasıdır. Çünkü lazer ışığının göze zarar verme ihtimali çok yüksektir.

Iğdır Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer alan bir ildir. 4 ilçeye sahiptir. Hem nüfusu hemde ilçe sayısı az olduğu için Iğdır ilinin her ilçesin de lazer epilasyon merkezi bulunmayabilir. Ancak il merkezinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulmak mümkün olacaktır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Bu yüzden fiyatlar da değişiklik olmaktadır. Iğdır ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer nüfusu az olan illerin verdigi fiyatlara yakın fiyatlardır.

Iğdır Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer şehrinizde kaliteli lazer epilasyon firmaları hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz eğer bu konumuzun altında yer alan linkte şehrinizde tamamının kullanıcı deneyimlerinden oluşan tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için >>>Iğdır Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konularını inceleyebilirsiniz.

Dahası: Eğer dilerseniz dövme sildirmek için Iğdır Dövme Sildirme

dır lazer epilasyon seans fiyatları

Iğdır Lazer Epilasyon Fiyatları

Iğdır Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Iğdır şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda sizlere Lazer epilasyon seans ücretlerini paylaşacağız.

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylere kalıcı ve kesin çözüm sunan lazer epilasyon seans fiyatları ile bir çok arkadaşımıza kolalık sağlayacağız. Lazer epilasyon cihazları ile istediğiniz şekilde istenmeyen hem tüylere hemde istenmeyen lekelere kesin bir çözüm sunmaktadır. Lazer epilasyon denilen sistemler ile bir çok sıkıntılardan kurtulmanızı sağlamaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini