TR türkiye
sohbet siteleri

Bingöl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bingöl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Lazer epilasyon vücudumuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmanız için kalıcı bir yol sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Lazer epilasyon tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça yaygın bir güzellik uygulaması. Ancak bu kadar yaygın olmasına rağmen hala yaptırmaktan tedirgin olanlar var. Bunun sebebi ise işlem sonunda tüylerin tekrardan cikma korkusudur. Bu kişiler bu konuda tedirgin olsada bir çok kişi bu işlemden cok memnundur.

İstenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm sunarak karşımıza çıkan ve bir çok insan tarafından kullanılan lazer epilasyon yöntemleri hem erkek hem bayanların en iyi kurtarıcıları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Lazer epilasyon kişinin cildine göre seans sayısı uzayan ve kısalan bir işlemdir. Seans süresinin degismesi kişinin cilt yapısının farklı oluşundan kaynaklıdır. Bunun için seans süresi belirlenmeden once kişinin cildi incelenir ve kişinin cildine göre kişiye seans süresi söylenir. Bunun dışında ise lazer epilasyonda kişinin cildine göre belirlenen lazer cesitleri vardır. Bu lazer tiplerinin de kişiden kişiye farklılık göstermesi yine kişinin cildine bağlı olmaktadır.

Lazer epilasyon seans fiyatları ise her lazer epilasyon merkezinde farklılık göstermektedir. Bunun sebebi ise farklı lazer epilasyon merkezlerinde farklı konforun sağlanmasıdır. Bunun dışında ise fiyatı etkileyen seans süresi olmaktadır. Seans süresi ne kadar uzun olursa fiyat da o oranla artmaktadır.

Bingöl Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. Nüfus sayısı az ve küçük bir ildir. Ve 8 ilçesi bulunmaktadır. Bingöl ili cok kalabalık ve gelişmiş bir il olmadığı için tüm ilçelerinde lazer epilasyon merkezleri bulunmamaktadır. Ancak il merkezinde ve belirli bir kac ilçesinde lazer epilasyon merkezi mevcuttur. Bu lazer epilasyon merkezlerinin hepsinde farklı fiyatlar belirlenmemekte aksine birbiriyle hemen hemen aynı fiyatlar belirlenir. Bingöl lazer epilasyon seans fiyatları da diğer küçük illerde olduğu gibi aynı fiyatlara sahiptir.

Bingöl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Aşağıda sizlere hem lazer epilasyon ortalama seans fiyatlarını hem de eğer dilerseniz şehrinizde aktif şekilde çalışan lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında kullanıcıların yazmış olduğu şikayet öneri tavsiye ve yorumları okumak için >> Bingöl Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet << yazımızı okuyabilirsiniz.

Dahası: Bingöl Dövme Sildirme Fiyatı yazımızı okuyarak dövmelerden kurtulabilirsiniz.

bingöl lazer epilasyon seans fiyatları

Bingöl Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü36 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Not: Fiyatlarımız güncellenmiştir.

Bingöl şehrinde yaşayan arkadaşlarımız için arkadaşlarımızın mağdur olmamaları için vede onların fiyat konusunda dolandırılmamaları için hazırlamış olduğumuz bu konumuzda sizlere ortalama lazer epilasyon seans ücretlerini paylaşalım dedik.

 

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini