TR türkiye
sohbet siteleri

Bitlis Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bitlis Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemizdeki tüm insanların ortak sorun olan kıl problemi için kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon işlemi her gecen gün daha fazla yaygınlaşan ve herkes tarafından tercih edilen bir uygulama ceșidi olmaktadır. Bazı kişiler bu uygulamanin etkili olmadığını iddia etsede kullananlarin büyük bir kısmı memnun kalmakta ve etrafindakilere tavsiye etmektedir. Lazer epilasyon işlemi uzun sureli bir işlem ancak sonunda rahatlığa kavusulucagi için uzun sürmesi hic önemli değildir.

Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen kılların köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. Lazer ışığı ile milisaniyelik atışlarla kıl kökünü zedeliyerek bir süre sonra kıl kökünün yanmasiyla çıkmamasını sağlamaktadır. Ve bu sayede bir kac seans sonunda tam sonuç vermektedir.

Lazer epilasyon seans süresi bazı kişilerin kıl renginin koyuluguna göre değişiklik gösterir. Bunun sebebi ise köyü renklerin daha uzun sürede sonuç vermesidir. Lazer epilasyon işlemi sırasında uyulmasi gerek birçok kural olsa da onlarda en önemlisi işlem sırasında koruyucu gözlük takmaktir. Çünkü lazer ışığı göze ciddi hasarlar verebilmektedir.

Lazer epilasyon seans fiyatları seans süresine göre belirlenmekte ancak seans süresi dışında ilin etkisi de bulunmaktadır. Ilin etkisi ise kalabalık olduğundan kaynaklıdır.

Bitlis Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. 7 ilçesi bulunmaktadır. Ve az nüfusa sahip ufak bir ildir. Bu yüzden her ilcesinde lazer epilasyon merkezi bulunmamaktadır. Sadece il merkezinde ve bir kac ilçelerde bulunmaktadır. Bitlis lazer epilasyon seans fiyatları da diğer illerde olduğu gibi lazer epilasyon merkezine bağlı olsa da ilin etkisi de vardır. Ilin etkisi ilin kalabalık oluşundan dolayıdır. Ve fiyat ta diğer etken ise kişiye uygulanan lazer ceșididir. Ancak her ilde olduğu gibi bitlis ilinde de tahmini bir fiyat listesi bulunmaktadır.

Bitlis Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Sizlerde eğer lazer epilasyon yaptırmaya karar vermişseniz eğer şehrinizde kalite hizmet sunan vede kullanıcıların oluşturduğu tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için << Bitlis Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet >>konusunu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Bitlis Dövme Sildirme Fiyatı konusunu inceleyerek dövmelerinize elveda diyebilirsiniz.

bitlis lazer epilasyon seans fiyatları

Bitlis Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü36 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Şehrinizde lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız bu konu sizler için. Sitemiz ziyaretçilerinden bir çok kişinin bizlere mail ile bilgi isteyip lazer epilasyon seans fiyatlarını sormaktadırlar. Bizde bir çok arkadaşımızın bu sorusuna cevap vermek amacıyla aşağıda sizlere Bitlis lazer epilasyon seans fiyatını sunduk.

Not: Fiyatlarımız Güncellenmiştir.

İstenmeyen tüyler konusuna kesin çözüm sunan lazer epilasyon, ağda jilet ve epilatörlerin aksine kesin ve kalıcı bir çözüm sunmakta lazer epilasyonlar. Fiyat konusunda uzun vadeli düşününce daha bir uygun hale gelmektedirler.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini