TR türkiye
sohbet siteleri

Bolu Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bolu Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Günümüzdeki tüm insanların ortak sorunlarından biri olan kıl problemi için kalıcı bir çözüm lazer epilasyon yöntemidir. Birçok kişinin kullanıp memnun kaldığı bu yöntem sayesinde kıl alma derdi kalmamaktadır. Lazer epilasyon işlemi bir kac seans sonrası sonuç vermekte olsa da çok etkili bir yöntem olmaktadır. Çünkü bu işlemi tercih eden herkes memnun kaldığını söylemektedir.

Lazer epilasyon işleminde lazer ışığının kıl köküne ufak darbeler vererek bir süre sonra kıl kökünün tamamen yanmasını sağlamaktadır. Ve bu sayede lazer epilasyon işleminin uygulandığı bölge de kıl problemi kalmamaktadır.

Lazer epilasyon işleminde birçok uyulması gerek kurallara olsa da onlarin en önemlisi seanstan 15 gün öncesinden bölgeye bir işlem uygulanmamasıdır. Bunun dışında ise bir diğer önemli kural işlem sırasında işlemi gerçekleştiren kişinin koruyucu gözlük takmasıdır. Çünkü lazer ışığının göze zarar verme ihtimali çok yüksektir.

Bolu Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir. 9 ilçeye sahiptir. Nüfusu az bir ildir. Ve oldukça sakin bir yerdir. Bolu ilinde de tüm küçük iller de olduğu gibi tüm ilçesin de lazer epilasyon merkezi bulunmamaktadır. Sadece il merkezinde ve bir kac ilçesinde bulunmaktadır. Bolu ili lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerine göre belirlenmektedir. Çünkü her lazer epilasyon merkezinin hizmeti konforu farklı olduğundan her merkez de farklı fiyatlarla karşılașmak mümkündür. Ancak bu fiyat farkları cok yüksek rakamlar değildir.

Bolu Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Şehrinizde faaliyet gösteren firmalar hakkında kullanı deneyimlerinden oluşan tavsiye yorum ve şikayetleri incelemek için || Bolu Lazer Epilasyon Merkezleri || konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Bolu Dövme Sildirme Fiyatı konumuzu inceleyerek dövmelerinizden kurtulabilirsiniz.

bolu lazer epilasyon seans fiyatları

Bolu Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Bolu şehrinde faaliyet gösteren tüm lazer epilasyon firmalarını bir bir inceledik. Ortalama bir fiyat listesi hazırladık. Hazırladığımız bu fiyat listeli tüm firmalardan edindiğimiz liste olmakla birlikte hem nakit ödeme hemde kredi kartı ödeme yöntemlerini ele alarak hazırladık.

Bir çok insanın parasal sıkıntılarının olmasından dolayı bu konu üzerinde detaylı bir araştırma yaptık herkesin hemen istediği firmaya gidip lazer epilasyon yaptırıp firmanın istediği fiyatı vermesini bekleyemeyiz. Bundan kaynaklı olarak arkadaşlarımızın fiyat konusunda mağdur olmamaları için bu konudaki fiyata listesini araştırabilirsiniz.

Not: Konumuz Güncellenmiştir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini