TR türkiye
sohbet siteleri

Burdur Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Burdur Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Lazer epilasyon teknolojinin getirdiği yeni epilasyon yöntemlerinden birisidir. Lazer epilasyon , istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Ve bu sayede kıl köklerinin yanmasiyla kıl problemi ortadan kalkmaktadır.

lazer epilasyon tedavisi her köşebaşındaki dükkanlarda yapılmayacak kadar önemli ve hijyenik bir işlemdir, cildinize temas edecek olan lazer epilasyon cihazının kaliteli ve marka bir cihaz olmasına dikkat edilmelidir. Kıl dökülme beklentilerinde ise sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir çünkü hormonel dengesi ve bozukluğu olan bir hastada lazer epilasyon tetikleme bile yapabilir, yada uygun doz verilmez az doz verilirse yine cildimizde görmediğimiz ancak uyumakta olan kıl folikülleri tetiklenip uyanabilir buda istenmeyen kıllarınızdan kurtulmak isterken daha fazla kıl çıkabilir.

Lazer epilasyon işleminde kisiden kişiye değişiklik gösteren sadece işlemin sonucu degil aynı zaman da seans süresi ve lazer epilasyon seans fiyatı da farklıdır. Çünkü kişinin cilt yapısı normal bir kişinin cilt yapısına göre daha farklı ise seans süresi daha da uzar. Ve seans süresinin uzaması ile seans fiyatları da o oranla artmaktadır.

Burdur Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer alan bir ildir. 11 ilçeye sahiptir. Ve nüfus sayısı az, küçük bir ildir. Tüm az nüfusa sahip illerde olduğu gibi her ilçelerde lazer epilasyon merkezi bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise ilin küçük olmasıdır. Burdur ilinde de il merkezinde ve diğer bir kac ilçesinde bulunmaktadır. Her ilde tahmini olsa da bir fiyat listesi vardır. Burdur ili lazer epilasyon seans fiyatları da lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmekte ve kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Burdur Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Sizlerde şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon firmaları hakkında tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için Burdur Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet  konusunu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Burdur Dövme Sildirme Fiyatı yazısını inceleyerek dövmelerinizden kurtulabilirsiniz.
burdur lazer epilasyon seans fiyatları

Burdur Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Not: Lazer Epilasyon Fiyatlarımız Güncellenmiştir. Güncel Fiyat listesi aşağıda sunulmuştur.

Lazer epilasyon yaptırmak gerçekten günümüzde zorlaştı diyebiliriz. Çünkü kaliteli işini layıkıyla yapan firma bulmanın zorlaştığı bu günlerde vede fiyat konusunda ciddi ciddi mağduriyetlerin yaşandığı bu zamanlarda sizlere kolaylık olması amacıyla lazer epilasyon ücretlerini ortalama bir bantta sunacağız.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini