İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Düzce Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Günümüzde tüy almak için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Ancak bu yöntemlerin hicbiri kalıcı değil geçici yöntemlerdir. Bu yüzden bu yöntemler her gecen gün değer kaybetmektedir. Çünkü insanlar artık kalıcı bir çözüm bulup tüy almaktan tamamen kurtulmak istemektedirler. Ülkemizde ise oldukça yaygın olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon yönteminde lazer ışığının milisaniyelik atışlarla kıl kökünü tahrip etmesi sonucu kıl kökleri yanar ve kılların kalıcı olarak tamamen giderilmesini saglar. Ancak kılların tamamen yok olması bir seans sonunda degil birkaç seans sonunda tam sonuç vermektedir.

Lazer epilasyon seans sureleri normal bir ciltte 6-8 arasındadır. Fakat kişinin cilt yapısı ve kıl rengine bağlı olarak seans süresi uzayabilmektedir. Seans süresi belirlenmeden önce kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmekte ve sonuca göre seans süresi verilmektedir. Bunun dışında ise kişinin cildine bağlı olan bir baska konu ise lazer epilasyon işlemi sırasında kişiye uygulanacak lazer tipidir. Lazer tiplari cilt yapısına ve kıl rengine göre belirlenen bir faktordur.

Düzce Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir. 8 ilçesi bulunmaktadır. Nüfusu oldukça az ve küçük bir ildir. Bu nedenle ilçelerinin hepsinde lazer epilasyon merkezi bulmak mümkün olmayabilir. Fakat il merkezinde bulmak mümkün olacaktır. Çünkü her şehirin il merkezinde bir tane de olsa lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise lazer epilasyon merkezlerin de belirlendigi için farklı olabilmektedir. Düzce lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer illere göre daha uygun olabilir. Bunun nedeni ise Düzce ilinin diğer illere göre daha az nüfusa ve çok az sayıda ilçeye sahip olmasıdır.

Düzce Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Düzce şehrinde faaliyet gösteren lazer epilasyon firmalarını öğrenmek için >>  Düzce Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet inceleyiniz.

Dahası: Düzce Dövme Sildirme konusunda dövmeerinizi sildirebilirsiniz.

Düzce Lazer Epilasyon Fiyatları

Düzce Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Düzce şehri lazer epilasyon şehri diyebiliriz kaliteli firmalardan oluşan kaliteli lazer epilasyon firmalarının vermiş olduğu lazer epilasyon seans fiyatları ile sizlerle.

Lazer epilasyon adına ne varsa bu konuda herşey mevcut. Erkek ve bayan olmak üzere iki farklı şekilde tüm bölgelere Özel Bölge olarak hazırlamış olduğumuz lazer epilasyon seans fiyatları ile sizlerle. Lazer epilasyon ile istenmeyen kıllara bir çok şekilde çözüm sunulmakta ama en önemli seçenek olarak karşımıza lazer cihazları gelmektedir. Lazer cihazları kalıcı olarak çözüm sunmaktadır. Lazer cihazları dışında var olan ağda, jilet, epilatör ve kimyasal maddeler istenmeyen kıllara çözüm yerine geçici olarak karşılamaktadır.

28 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 5.914 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git