TR türkiye
sohbet siteleri

Osmaniye Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Osmaniye Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemiz de özellikle genç kizlarin en büyük dert ettiği tüylenmenin giderilmesi için kalıcı bir yol bulmak istemektedirler. Tüyleri almak için birden fazla yöntem bulunsa da bu yöntemlerin hicbiri kalıcı değildir. Hem ülkemizde hemde bir çok ülkede oldukça yaygın olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon yöntemi belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Birden fazla seans sonrası tam sonuç veren bir işlemdir. Seans sureleri ise kişinin cildine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu yüzden işlem öncesinde kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmeli ve kişiye belirli seans süresi verilmektedir.

Osmaniye Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. 7 ilçeye sahiptir. Eski adıyla “Cebelibereket” olarak bilinmektedir. Nüfusu az olmakta ve aynı zamanda ilçe sayısı da az bir il olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmayabilir. Lazer epilasyon seans fiyatları ise lazer epilasyon merkezlerin de belirlenmektedir. Bu yüzden her lazer epilasyon merkezinde farklı fiyatlarla karşılașmak mümkündür. Çünkü her lazer epilasyon merkezinin hizmeti, konforu ve uyguladığı yöntemin aynı olmamasıdır. Osmaniye ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer az nüfuslu illerin fiyatlarına yakındır. Fakat her ilin fiyatlara etkisi farklı olduğu için değişiklik gösterebilmektedir.

Osmaniye Lazer Epilasyon Seans Fiyatları 

Dahası: Eğer şehrinizdeki kaliteli lazer firmalarını öğrenmek ve firmalar hakkında yorum yazmaz isterseniz >>>Osmaniye Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu inceleyiniz.

Dahası: Osmaniye Dövme Sildirme Lazerle dövme sildirme merkezleri.

osmaniye lazer epilasyon seans fiyatları

Osmaniye Lazer Epilasyon Fiyatları

Osmaniye Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba değerli arkadaşlar bu konu sizler için çok güzel bir bilgilendirici yazı olma niteliği taşımakta ve sizlere kolaylık ve güzel sonuçlar doğuracağına inanmaktayım. Bu konu ile Osmaniye lazer epilasyon seans fiyatları hakkında bilgi sahibi olmakla birlikte en kaliteli firmalar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Lazer epilasyon yaptırmak isteyip her defasında farklı farklı sebepler ile vazgeçen, gerek fiyat gerek kaliteli hizmet gerekse mağdur edilme korkusu ile karşı karşıya kalan arkadaşlarımıza bu konuda yardımcı olacağız. Sizler için derlediğimiz lazer epilasyon seans fiyatları Osmaniye şehri için hazırladık.

1 Yorumlar
süleyman

iletişim numara ve adres öğrenebilir miyim

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini