Muğla Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Muğla Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Vücutta istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler tarafından estetik bir sorundur. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için cesitli jilet, ağda, ip, cımbız, kimyasal tüy dökücüler gibi yöntemler olsa da kalıcı çözüm elde edilmemektedir. Bu yüzden daha kalıcı çözüm isteyen kişiler lazer epilasyon işlemini daha cok tercih etmektedirler.

Lazer epilasyon işlemi önceki yıllarda kullanılan bir işlem olsa da zamanımız da kullanılan ancak daha da çok yaygınlaşmıştır. Ve lazer epilasyon işleminin yaygınlaşmış olması kişilerin bu işlemden memnun kaldığını göstermektedir.

Lazer epilasyon işleminin 3 cesiti vardır. Bu farklı lazer epilasyon işlemlerinden en uygun kişiye uygulanmaktadir. Kişiye hangisini daha uygun olduğunu öğrenmek için ise uygulama öncesi uzman doktorlar, cilt ve kıl yapısını değerlendirerek kişiye uygun lazer epilasyon cesitini belirlemektedir. Lazer epilasyon işlemi cok fazla seanstan oluşmaktadır. Seans sayıları da kişinin cilt ve kıl yapısına göre belirlenmektedir.

Muğla Türkiye’nin Ege bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 24. ilidir. 13 ilçeye sahiptir. Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Fethiye, Marmaris, Milas, Datça ve Bodrum gibi tatil yöreleri ile ünlü bir yerleşim yeridir. Muğla ili kalabalık bir il ancak az ilçe sayıya sahip olduğu için her ilçesinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer tüm illerde belirlendigi gibi Muğla ilinde de lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Muğla lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illere oranla aynıdır. Ancak tatil yeri olduğu için biraz daha pahalı fiyatlarla karşılașmak mümkündür.

Muğla Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Eğer dilerseniz şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında yazılmış tavsiye ve şikayetleri okumak için >>Muğla Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet inceleyiniz.

Dahası: Lazerle dövme sildirmek için Muğla Dövme Sildirme konusunu okuyunuz.

muğla lazer epilasyon seans fiyatları

Muğla Lazer Epilasyon Fiyatları

Muğla Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bu konu bir çok arkadaşımız için faydalı bir konu olacağını söylemek bence yerinde bir konu olacaktır. Bu konu sizlere Muğla lazer epilasyon seans fiyatlarını sunacağım.

Lazer epilasyon konusunda bir çok arkadaşa sunduğumuz bu kaliteli bir yazı ile sizlerde istenmeyen tüyler denilen lanet kıllardan kurtulmanızı sağlamak amacıyla lazer cihazları ile bunlardan kurtulmak artık çok kolay ve başarılı olmaktadırç

Eğer sizlerde lazer epilasyon konusunda tereddüt yaşıyorsanız bu konu sizlere fiyatlar konusunda kolaylık sağlamakta ve başarılı hissettirmektedir.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.