TR türkiye
sohbet siteleri

Erzincan Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Erzincan Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Günümüzde özellikle gençlerin problemi olan kıl problemi için kalıcı çözüm olarak lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir. Lazer epilasyon yöntemi bir çok kişi tarafından tercih edilse de bazı kişiler tarafından da hiç güvenilir olmadığı söylenmektedir. Lazer epilasyon yöntemi uluslararasında oldukça yaygın bir işlemdir.

Lazer epilasyon işleminde lazer ışığı ile kıl kökleri tahrip edilmekte ve işlem sonunda kıl köklerinin yanması ile kıllar tamamen dökülür. Ve bu işlem tam sonuç verene kadar devam ettirilir. Lazer epilasyon işleminde seans sureleri kişiden kişiye farklılık gosterdigi için işlem öncesinde uzman biri tarafından kişi incelenmekte ve ona göre seans süresi belirlenmektedir.

Lazer epilasyon seans fiyatları kişinin seans süresine ve lazer epilasyon merkezine bağlı olarak değişmektedir. Bu yüzden lazer epilasyon seans fiyatları her ilde değişiklik gösterebilmektedir. Lazer epilasyon işleminde en önemli kural ise lazer epilasyon işlemi sırasında lazer epilasyon işlemini uygulayan kişinin koruyucu gözlük takmasıdır. Çünkü lazer ışığı göze cok ciddi problem acabilmektedir.

Erzincan Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. 9 ilçeye sahiptir. Şehir tarihte Mengüceklilere başkentlik yapmıştır. Nüfusu az ve küçük bir il olarak bilinmektedir. Erzincan ili az ilçeye sahip bir olduğu için lazer epilasyon merkezleri sadece il merkezinde ve bir kac ilçede yer almaktadır. Erzincan ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer nüfusu az olan illerdeki fiyatlara oldukça yakın fiyatlardır. Ancak her ilde olduğu gibi farklı sonuçlarla karşılașmak mümkündür.

Erzincan Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer Dilerseniz Şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında tamamının kullanıcıların paylaştığı tavsiye, yorum, öneri ve şikayetleri okumak için >> Erzincan Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet  << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: >> Erzincan Dövme Sildirme << konumuzu inceleyerek dövmelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.
erzincan lazer epilasyon seans fiyatları

Erzincan Lazer Epilasyon Fiyatları

Erzincan Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Erzincan şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için lazer epilasyon ortalama seans ücretlerini sunalım dedik.

Lazer epilasyon yapacak bir çok arkadaşımız için hangi bölgeye lazer epilasyon yaptırmak isteyenler hem erkek hem bayan olarak bölge bölge lazer epilasyon seans fiyatlarını sunalım dedik. Lazer epilasyon hakkında sunulan bir çok arkadaşımız için kolay ve uygun bir fiyat listesi sizlerle.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini