TR türkiye
sohbet siteleri

Erzurum Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Erzurum Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemiz de özellikle bayanların en büyük problemi olan kıl alma derdine kalıcı bir çözüm bulmak istenmektedir. Çünkü her ay alınan bu kıllar bir süreden sonra bıkkınlık duysada yaratmaktadır. Ülkemizde ise son zamanların oldukça yaygın olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır. Lazer epilasyon yöntemi bir çok ülkede yaygın olduğu gibi bizim ülkemizde de her geçen gün yaygınlaşmaktadır.

Lazer epilasyon işleminde ilk seansta tam sonuç alınmamaktadır. Ancak bir kac seans sonra tam sonuç vermektedir bu sayede kıl almaktan kurtulmak mümkündür. Bu yöntemi sadece bayanlar degil aynı zamanda erkekler de tercih etmektedir. Çünkü kıl almak sadece kadınların degil erkeklerin de büyük sorun ettiği bir konudur.

Lazer epilasyon yöntemi normal bir ciltte 6-8 seans arasi sonunda tam sonuç vermektedir. Ancak kişinin cilt yapısı ve kıl rengi farklılık gösterdiğinde seans süresi uzayabilmektedir. Bu yüzden lazer epilasyon işlemi öncesinde kişinin cildi ve kıl rengi uzman biri tarafından incelenmekte ve sonuca göre seans süresi belirlenmektedir. Kişinin cilt yapısına ve kıl rengine göre belirlenen bir baska faktor ise lazer tipidir. Lazer epilasyon yönteminde herkese aynı lazer tipi uygulanmamaktadir. Çünkü her kişinin cilt yapısı aynı olmamaktadir.

Erzurum Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 29. ilidir. Ve Doğu Anadolu bölgesinin en büyük 3. şehri olmaktadır. 20 ilçeye sahiptir. Nüfus bakımından kalabalık bir il olduğundan lazer epilasyon seans fiyatları da küçük illere göre daha pahalı olabilmektedir. Ancak fiyatlar kişinin gittigi lazer epilasyon merkezine gore de değişiklik göstermektedir. Erzurum ili lazer epilasyon seans fiyatlarında da diğer illerde olduğu gibi tahmini bir fiyat listesi bulunmaktadır.

Erzurum Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer Dilerseniz Şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında tamamının kullanıcıların paylaştığı tavsiye, yorum, öneri ve şikayetleri okumak için >> Erzurum Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet  << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: >> Erzurum Dövme Sildirme << konumuzu inceleyerek dövmelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

erzurum lazer epilasyon seans fiyatları

Erzurum Lazer Epilasyon Fiyatları

Erzurum Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Erzurum şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için Erzurum lazer epilasyon fiyatları konumuzda sizlerle.

Lazer epilasyon yapmak isteyip bir türlü fiyat konusunda kaygılı olan kişiler için bu konuda kolaylık olması amacıyla ortalama lazer epilasyon seans fiyatlarını sizler için bulduk ve sıralıyoruz. Sizlerde eğer şehrinizde lazer epilasyon yaptırmak isterseniz bu konumuz sizlere oldukça yararlı olacaktır.

13 Yorumlar
Adnan

Nasıl iletişim kurabiliri adres neresi.

İSA

slm ben isa kulağımdaki kıllardan kurtulmak ıstıyorum kac seansts kurtulurum seans fıatınız nedır bilgilendirirsenız memnun olurum iletişim numarısı verırsenız memnun olurum tşk edrm .

celil

efendim erkek için sırt ve göğüs lazerle kıl tedavisi fiyatları ne kadar galiba bu fiyatlar önceki fiyat listesi fiyat listesini gönderme imkanınız varmı

Esma

Peki doktoru cinsiyete varlık olarak mı giriyor

    Editör

    Genellikle doktorlar işleme girmemektedir. Doktorlar cihaz ayarı yapıldıktan sonra erkek için erkek, bayan için bayan olacak şekilde güzellik uzmanları tarafından işlem yapılmaktadır.

Emir

İletişim numarası alabilirmiyim

İrem

İletişim numarası alabilir miyim

    Editör

    https://www.lazerepilasyonu.net/lazer-epilasyon-merkezleri/erzurum-lazer-epilasyon-tavsiye-yorum-ve-sikayet.html bu adresten firmalar hakkında iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Busra

Sean fiyatimi onlar

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini