TR türkiye
sohbet siteleri

Eskişehir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Eskişehir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından estetik bir sorun olan tüylenmenin giderilmesi için kalıcı bir çözüm bulmak için bir çok yöntem olduğu soylense de ülkemizde sadece bir yöntemin en çok tercih edildigi ve en çok memnun kalinan yöntem olan lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon yönteminde lazer ışığının milisaniyelik atışları ile kıl kökleri tahrip edilmekte ve kıl kökünde hasar meydana gelmesi sonucu kıl köklerinin yanması ile kıllar tamamen dökülür. Kıl kökünde oluşan yanmalar sayesinde bir daha çıkmamasını sağlar.

Lazer epilasyon işleminde her kişiye aynı lazer tipi uygulanmamaktadır. Sadece lazer tipi degil lazer epilasyon seans sureleri de kişiden kişiye değişiklik gösteren bir diğer unsurdur. Lazer epilasyon işleminde her kişinin lazer epilasyon seans surelerinin farklı olması nedeniyle lazer epilasyon seans fiyatları da farklıdır.

Eskișehir Türkiye’nin Iç Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 25. ili olmaktadır. Ve 14 ilçeye sahiptir. Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nin bulunması nedeniyle bir öğrenci kenti görünümündedir. Nüfus sayısının fazla olması ve ilçe sayısının fazlalığı nedeniyle her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulmak mümkündür.

Ancak her lazer epilasyon merkezlerinde farklı fiyatlarla karşılașılabilir. Eskişehir ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illere oranla daha uygun bir olabilmektedir. Bunun sebebi ise Eskișehir ilinin öğrenci ili olmasından kaynaklıdır.

Eskișehir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları 

Dahası: Eğer Dilerseniz Şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında tamamının kullanıcıların paylaştığı tavsiye, yorum, öneri ve şikayetleri okumak için >> Eskişehir Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet  << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: >> Eskişehir Dövme Sildirme << konumuzu inceleyerek dövmelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

eskişehir lazer epilasyon seans fiyatları

Eskişehir Lazer Epilasyon Fiyatları

Eskişehir Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bu konu tamda Eskişehirli hemşehrilerim içim tamda onları rahatlatacak tamda onları kolaylaştıracak nitelikteki bu konumuzda sizlere lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımızı kolaylaştıracağız.

Lazer epilasyon yaptırmak artık çok kolay bir biçimde karşımıza çıkmaktadır. Lazer epilasyon ile vücudun neresinde bulunursa bulunsun lazer epilasyon ile artık kolay ve basit bir şekilde bir hal alıyor. Bu konu tamda Eskişehir lazer epilasyon ücretleri konusu bir çok arkadaşımıza kolaylık sunuyor.

24 Yorumlar
Egemen

Ben bütün vucudumu sakallarımı üzel bölgemi tamamını yapmak istiyorum bunun bana maliyeti ne olur bunun yanında yüzüme de botoks yaptırmak istiyorum yüzümde biraz da güneş lekesi var onuda temizlemek isterim tamamına ne Fiat verirsiniz

  Editör

  Botoks fiyatları değişmekle birlikte Lazer Epilasyon seans fiyatları yukarıda yazılmaktadır. Listede bahsedilen fiyatlar güncel fiyatlardır...

emre yolcu

iletişim nasıl sağlarız

IG

Merhaba, bu fiyatlariniz guncel mi?

hatice

merhabalar, tüm vucut lazer epilasyon fiyat bilgisi alabilir miyim? ve ne tür cihazlar kullanıyorsunuz? ne cok acık ne de cok koyu cilt tipim var ve siyah renkli kıllarım mevcut. acı benim için cok önemli bir kriter değil. önemli olan en az seansta etkili bi sonuc alabilmek. yüz dahil tüm vucut lazer yaptırmak isttiyorum. Çoğu güzellik merkezi belli başlı bölgelere lazer yapıyor. Bu konuda bilgi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.E mail ile geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Anonim

Merhaba bende karin bölgesi gogus ve omuz icin seans fiyati alabilirmiim ?

erkan

kulak kılın tek seans üçreti ne kadar kaç seansta biter

H

Tek seans ucreteleri mi bunlar yoksa bitene kadar falan mi?

Oğuzhan

Merhaba, lazer yapıldıktan sonra kesin olarak çıkmıyor mu ?

Minel

Bu fiyatlar piyasanın çok çok altında buna yakın fiyat bile görmedim 1000 tlden aşağı lazer yapan yer yok

gülsün gül

merhaba burada yazan fiyatlar tüm yerlerde geçerli değil ama bu fiyata yakın bir yer önerebilir misiniz? ayrıca seans başı taksitle ödeme oluyor mu?

  Editör

  Bunlar ortalama fiyatlar hemen hemen piyasadaki tüm klinikler bu fiyat etrafında calismamaktadur

aydan ay

Eskışehır de 2 kadın arkadas tüm vücut lazer epilasyon olmak istiyoruz. yeriniz iletişim gsm nedır ? teşekkürler. FİYATLAR GÜNCEL DEMİ 05368170668

  Editör

  evet fiyatlar güncel Aydan Hanım https://www.lazerepilasyonu.net/lazer-epilasyon-merkezleri/eskisehir-lazer-epilasyon-tavsiye-yorum-ve-sikayet.html bu sayfadan güncel firmalara ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini