TR türkiye
sohbet siteleri

Gümüşhane Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Gümüşhane Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemiz gençlerinin çok dert ettiği bir sorun olan kıl alma sorunu için kalıcı bir çözüm bulup bu dertten kurtulmak istenmektedir. Kıl almak için birden fazla türlü türlü yöntemler olsada hiçbiri kalıcı olmadığı için insanların derdine bir çözüm olmamaktadır. Kalıcı çözüm olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi günümüzde oldukça yaygın bir yöntemdir. İster ülkemizde ister yurt dışında herkes tarafından memnun kalınmaktadır.

Lazer epilasyonda amaç kıl köklerini tahrip ederek aynı yerde bir daha kıl çıkmasını engellemektir. Bu amaçla kılların olduğu bölge verilen ışınla ısıtılarak kıl kökleri yakılır. Kıl köküne gönderilen ve kıl kökü tarafından emilen enerji o alanda ısıya dönüşür. Ve bu sayede kılların bir daha çıkmamasını sağlar.

Lazer epilasyon yönteminde en önemli konulardan biri seanslara zamaninda gitmektir. Zamaninda gidilmez ise istedigimiz gibi bir sonuç alamayip olumsuz sonuçlarla karşılașılır. Ve bir diğer konu ise işlem sırasında işlemi gerçekleştiren kişinin koruyucu gözlük takmasıdır. Çünkü lazer ışığının göze zarar verme ihtimali çok yüksektir.

Gümüșhane Türkiye’nin Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir. 5 ilçesi bulunmaktadır. Gümüşhane ili yeryüzü şekilleri bakımından ele alındığında ilin tamamen dağlarla kuşatılmış olduğu görülmektedir. Gümüșhane ilimizin az ilçeye sahip olmasından dolayı lazer epilasyon merkezleri az sayıdadir. Sadece il merkezinde ve bir ilçesinde bulmak mümkündür. Gümüșhane lazer epilasyon seans fiyatları ise lazer epilasyon merkezlerine göre değişiklik gosterse de diğer az sayıda ilçeye ve nüfusa sahip illere yakın fiyatlara sahiptir.

Gümüșhane Lazer Epilasyon Seans Fiyatları 

Bu arada eğer dilerseniz şehrinizde faaliyet gösteren firmalar hakkında yazılmış tavsiye yorum ve şikayetleri Gümüşhane Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu okuyabilirsiniz.

Dahası: Gümüşhane Dövme Sildirme konusunu okursanız eğer lazerle dövme sildirme hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

gümüşhane lazer epilasyon seans fiyatları

Gümüşhane Lazer Epilasyon Fiyatları

Gümüşhane Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Gümüşhane şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için için Gümüşhane lazer epilasyon ücretlerini sizinle paylaşmak istedik. Bir çok arkadaşımızın dolandırılma ihtimallerini göze alıp ve bizlere gelen mailler doğrultusunda hazırladığımız seans fiyatları ile bir çok arkadaşımıza kolaylık sağladık.

İstenmeyen tüylere kesin bir çözüm olarak karşımıza çıkmakta olan ve bizleri derinden etkileyen bir yapıya sahip olan istenmeyen tüylere tek kalıcı çözümü lazer epilasyon yöntemleri sunmaktadır. Lazer epilasyon yöntemleri birçok diğer yönteme oranla daha kesin ve net çözüm sunmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini