Hakkari Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Hakkari Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Günümüzde özellikle genç kizlarin çok dert ettiği bir sorun olan tüylenmenin giderilmesi için birçok yöntem bulunmaktadır. Ancak bu yöntemler tüylerin kalıcı olarak giderilmesini engellememektedir. Günümüzde ise kalıcı bir yol olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerin tam da köklerine belli dalga boylarında ışın verilmesiyle kılların köklerinin deforme edilmesi, köklerin kurutulması işlemidir. Kıllar, köklerinden besin alıp çıktıklarına, uzadıklarına göre kılların kökleri tahrip edilince yeniden çıkmaları da engellenmiş oluyor.

Lazer epilasyon yöntemi birden fazla seans sonrası tam sonuç veren bir yöntemdir. Bu yüzden bu yöntemde kişiden kişiye seans süresi değişiklik gösterebilmektedir. Kişinin seans süresinin belirlenmesi için işlem öncesinde kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmeli ve kişiye belirli seans süresi verilmektedir.

Hakkari Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. Eski adıyla “çölemerik” adıyla bilinmektedir. Nüfus olarak Türkiye’nin en kalabalık 62. ili, yüzölçümü olarak ise en büyük 47. ilidir. 5 ilçesi bulunmaktadır.

Hakkari ili büyük bir il değildir. Bu yüzden az nüfusa sahip olmakta ve az ilçesi bulunmaktadır. Özellikle az ilcesinin olmasından kaynaklı olarak az sayıda lazer epilasyon merkezi mevcuttur. Lazer epilasyon seans fiyatları da lazer epilasyon merkezlerine göre degismektedir. Bunun sebebi ise genellikle her lazer epilasyon merkezinin hizmeti, konforu ve uyguladığı yöntemin farklı oluşudur. Hakkari ili lazer epilasyon seans fiyatları diğer az nüfusa sahip illerde verilen fiyatlara oldukça yakın fiyatlardır.

Hakkari Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Sizde Hakkari şehrinde faaliyet gösteren firmalar hakkında bilgi almak için Hakkari Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Dahası: Aynı zamanda Hakkari Dövme Sildirme konusunda lazerle dövme sildirmeyi inceleyebilirsiniz.

hakkari lazer epilasyon seans fiyatları

Hakkari Lazer Epilasyon Fiyatları

Hakkari Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bir çok konuda sizlere kaliteli bilgiler sunarken lazer epilasyon adına ne varsa bütün konuları sizin için buluyoruz uyarlıyoruz ve paylaşıyoruz.  Hakkari şehrinde olan arkadaşlarımız için Hakkari’de faaliyet gösteren lazer epilasyon firmalarından fiyat alarak hazırladığımız bu konumuzda ortalama lazer epilasyon seans ücretini sunalım dedik.

İstenmeyen tüylere kesin çözümler sunan lazer epilasyon bir çok yönden kaliteli ve kesin sonuçlar sunarken bir çok arkadaşımızın bıkkınlık geçirdiği  midesinin bulandığı istenmeyen tüylere çözümler sunmaktadır. Birçok konuda çözümler sunan lazer cihazları günümüz teknolojisinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.