TR türkiye
sohbet siteleri

Hatay Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Hatay Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Ülkemizin gençleri tarafından en çok dert ettiği bir sorun olan tüylenmenin giderilmesi için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Ancak kalıcı bir çözüm istendigi için bu yöntemlerin hicbiri artık kullanılmamaktadır. Günümüzde yaygın olan ve kalıcı bir işlem olan lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir.

Lazer epilasyon işleminde genel olarak en başarılı sonuç için en az 8 seans önerilmektedir. Ayrıca uygulama bölgesi de seans sayılarının değişkenlik göstermesini sağlayan parametrelerden biridir. Seans aralıkları vücut bölgesi için ortalama 6-8 hafta arası değişirken, yüz bölgesi için ortalama 4-6 hafta arasıdır.

Lazer epilasyon işleminde ilk uygulama öncesinde 15 gün boyunca tüylere dokunulmaması gerekmektedir. Bunun amacı tüylerin miktarını ve sertligini Rahat bir şekilde gozlenmesi ve lazerden alınan verimliliğin daha fazla olmasını saglamaktir. Ve planlama yapıldıktan sonra uygulama yapılacak bölge temizlenir. Ve sonra işleme başlanır.

Hatay Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 13. ilidir. 15 ilçeye sahip olmaktadır. Hatay ilinde fazla ilçe bulunduğu için fazla lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Bu lazer epilasyon merkezleri her ilçede yer almaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise lazer epilasyon merkezlerin de belirlenmektedir. Ancak ilin etkisi de vardır. Hayat ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlardır. Her ilde ki lazer epilasyon merkezleri farklı konfor ve hizmet verse de fiyatlar birbirine cok yakındır.

Hatay Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Aynı zamanda eğer dilerseniz Hatay şehrinde aktif olarak faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezlerini kullanıcı deneyimlerinden oluşan tavsiye yorum şikayet ve önerilerden oluşan konumuzu okumak için Hatay Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet inceleyiniz.

Dahası: Hatay Dövme Sildirme konusunu lazerle inceleyiniz.

hatay lazer epilasyon seans fiyatları

Hatay Lazer Epilasyon Fiyatları

Hatay Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Hatay şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyenler çok şanslı. Lazer epilasyon adına ne varsa her türlü çözümler sunan Lazerepilasyonu.Net sizlere lazer cihazları adına çözümler sunuyor. Hatay şehrinde lazer epilasyon seans fiyatlarını sizler için bulduk buluşturduk.

İstenmeyen tüylere kesin ve net çözümler sunmakta olan lazer cihazları bir çok yönden istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunmaktadır. Kalıcı çözümler sunan Hatay lazer epilasyon ücretleri bir çok kişi tarafından merakla beklenmektedir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini